reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Monti myślę że będzie ok myślałam o snap 4 z kółkami pompowanymi, ale jednak amortyzacja na moje warszawskie chodniki się przyda :) dostaliśmy w gratisie śpiworek, ale o wkladce nie pomyślałam. Jak coś ogarniesz to się pochwal. Mamy granatowy a Wy?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Monti kurcze moje cottonballsy świeca tak że je widać ale dziecka nie [emoji23] może mam jakieś słabe.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monti obejrzałam ten śpiworek, jest od litetraxa, część wierzchnia się odpinane i jest wkładka. :) ma dziurki pasujące na pasy i na otwieranie.
acfed0435aea67e60e50d761e137b4db.jpg


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam foggy grey i chyba zamówię y beztroskiej dwustronną wkładkę. Stronę jesienną wiosenno letnią [emoji848] żeby latem materiał się nie nagrzewał.

Ja mam śpiworek z elodie, bo też chcieli mi dać w gratisie, ale wolałam niższą cenę za wózek.
No
Ile za swój zapłaciłaś? Bo ja 1149, a jeszcze 2 miesiące temu w tym samym sklepie był o 300 zł droższy [emoji849]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Monti 1199 że spiworkiem i samochodzikiem oball :) szkoda że tacki do niego nie ma :(
No i za 56 PLN kupiłam fajne rzeczy w fabryce mody. Nawet nie wiedziałam że coś takiego jest.
f1e702fb7401e88e818cbd96f7e74083.jpg


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia tez do tego wózka się przymierzam, zadowolona jesteś? A gdzie kupowalas?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Aha byłam w kilku sklepach, we wszystkich polecali . Ostatecznie przekonał mnie pan na marywilskiej :) na razie trudno powiedzieć bo nie jezdzony poza domem.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha misia. Ja jeździłam już i wg mnie jest ok. Inaczej niż zwykła spacerowka ale da się przyzwyczaić

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
reklama
Do góry