reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Moja uwielbia patrzeć na książeczki kontrastowe ale i tak najlepszym umilaczem czasu jest cucus [emoji16] dostaliśmy też karuzele fp, ta z misiami ale zupełnie ja olewa. Chyba jej nie widzi.
Przymierzam sie do zakupu maty edukacyjnej. Możecie coś polecić? Niektóre maja tyle bajerów że aż boję się przestymulowania

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia dokładnie, smoczek jest sensem istnienia:D

Ika my dostaliśmy matę ale taka ogromna i tak kolorowa że narazie jej nawet nie otwieram :D nie jakaś firmowa, z auchana

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja uwielbia patrzeć na książeczki kontrastowe ale i tak najlepszym umilaczem czasu jest cucus [emoji16] dostaliśmy też karuzele fp, ta z misiami ale zupełnie ja olewa. Chyba jej nie widzi.
Przymierzam sie do zakupu maty edukacyjnej. Możecie coś polecić? Niektóre maja tyle bajerów że aż boję się przestymulowania

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam mata edukacyjna wesoły samochodzik ;) fajna bo ma 3 pozycja ustawienia zabawek, nawet jak dziecko siedzi to może się nią bawić ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurczę a moja na smoka się krzywo I wypływa ciągle, może kiedyś się przekona ...
Mamyh matę która zamienia się w basenik z pileczkami więc myślę, że trochę mam posłuży.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zmęczony mata trochę pomarudzil więc poszedł spać na moich udach
1503594413-aaaaaa.jpeg


Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Maty fajna sprawa a macie jakieś krzesełka, bujaczki które już albo za niedługo będzie można używać? Wiem, że na pewno były tutaj podrzucane propozycje ale już nie dam rady się cofnąć. Jeśli macie - chwalicie sobie? Czegoś takiego chyba jednak mi brakuje ..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry