reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

To ja za wiele nie pomogę bo my selekcję robiliśmy pod wagę i amortyzację i jak któregoś nie miało to nawet nazwy nie pamiętałam.
 
reklama
Ja pierdziele już mi się podupilo wszystko. Napisałam że nie widziałam magica, a Magic espiro jest moim faworytem [emoji23][emoji23][emoji23]

Wie ktoś jaka jest różnica między Magic a Magic pro ? Poza kołami bo widzę że pro ma większe i pompowane.

Coletto maya też ma hamulec w poprzek albo jakaś tam rurke a tego nie mogę miec.

Aim verona ma dla mnie za mala budke.
 
Pumelova a może używany britax b agile plus. Sklada sie jedną ręką, waży chyba 8 kg, duża budka, fajny przewiew, koła piankowe. Tylko nie dla wysokich rodziców. Nowy okolo 800 zł kosztuje, a jak wy Tylko na chwile To może coś na olx będzie
 
Judith o dzieki!!! Tego mi było trzeba. A jakoś nie mogłam znaleźć:p

Monti mój mąż ma 180:( I nie podoba mi się jak budka jest owszem rozszerzana ale jest siatka ba samej górze - to przecież mija się z celem bo święci słońce od gory. A ja chce uzyskać dużo cienia.
Edit: jakiś na olx otwarlam i miał siatkę ale on chyba nie ma siatki na gorze[emoji848] musiałam oglądać inny model sorki. Fajny jest. Pokaże mojemu. Tylko nie wiem czy nie za wysoki

Pola maclaren też ma os tylna a mój w to kopie jak idzie [emoji19]
 
Pumelova myślę że będzie ok. Ja go odpuściłam na rzecz mytraxa głównie przez wysokość rączki. Bo u mnie wszyscy wysocy.
 
My na wyjazdy kupujemy easy go minima, co prawda ma tylną oś, ale zakochałam się w tym wózku od pierwszego wejrzenia, waży 6kg
Chciałam kupowac nosidło, ale uznałam, że to bez sensu prawie roczne dziecko w upale nosic w nosidle, a tu wózek hop na ramię dla tatusia i już nie ma problemu ze spacerowaniem po plaży. :)
No ale co kto lubi. ;)
 
My na wyjazdy kupujemy easy go minima, co prawda ma tylną oś, ale zakochałam się w tym wózku od pierwszego wejrzenia, waży 6kg
Chciałam kupowac nosidło, ale uznałam, że to bez sensu prawie roczne dziecko w upale nosic w nosidle, a tu wózek hop na ramię dla tatusia i już nie ma problemu ze spacerowaniem po plaży. :)
No ale co kto lubi. ;)
A widzisz a ja i wozek i nosidlo biorę:p chce mieć max wygody na lotnisku ;)
 
reklama
My właśnie też nosidlo i wózek. Planujemy urlop w czerwcu i wrześniu. Liczę na to, że nosidlo przyjdzie dzisiaj lub jutro. Już nie mogę doczekać się testowania :D
 
Do góry