reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Hejka ja nam taki z allegro za 89 ale jeszcze go nie mierzylam czy pasuje. I mam przejsciowy od litetraxa, dostałam w gratisie jak kupowałam mytraxa.
 
reklama
Jakby któraś miała w okolicy outlet Cocodrillo i planowała zimowe zakupy to polecam zajrzeć :) do mojego (w Faktory) wczoraj przyjechała dostawa i kurtki zimowe za 60 zl spodnie ocieplane na szelkach takie jak narciarskie 40 zl i kombinezony za 60 zl. Fajne ceny, ja zrobiłam zapasy na mrozy [emoji12]
 
Jakiej długości macie śpiwory do spacerówki? Szukam takiego, który będzie dobry na długość przynajmniej też na przyszły sezon. A może polecicie coś konkretnego i najlepiej do max 200-250zl.
 
Nie pamiętam bo bo ten Spiworek mam już 4lata przy 1 córce miałam bo urodziła się na początku stycznia wiec 2zimy w nim przejezdzilysmy i przy drugiej córeczce teraz 2zmime ma już 1.5roku wiec na przyszły rok będzie już za mały :)i tak długo posłużył :)
 
Ja mam z zeszłego roku Cotton moose, one kształtem przypominają Elodie. Fajny jest a oni mają też takie większe. Combi się nazywają
 
reklama
Do góry