reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

TeQuila - mam zabrać wszystkie badania jakie miałam robione oraz ksero karty historii choroby gdzie się leczyłam. Pytała mnie o AMH czy mam, mam sprzed 2 lat - na razie nie robię świeżych. No tak Dr M przyjmuje rano, ja wolę chodzić popołudniu.
Daj znać co i jak.:-)
 
reklama
TeQuila, chociaż dobre jest to, że we właściwej kolejność - z mężem i dowodem osobistym :)

A mnie dopadlo przeziębienie.
No i od samego świtu zgaga mnie meczy. Kurcze, nigdy nie miałam
z tym problemow.

Milego dzionka Wam życzę., mimo braku sloneczka.
 
witaj Ewis dawno nie widziałam od Ciebie wieści ale że stopki widzę że dzalasz ale się nie udało :( dobrze że walczysz dalej. życzę powodzenia. ja też jestem w gyncentrum . Dr m spoko. ale w maju z jego zaniedbania zamiast pecherzykow miałam torbie 5 cm. ale chyba tak miało być bo teraz miał inne podejście do mnie. wszystkie osoby są tam bardzo miłe poza jedną w rejestracji która jest wiecznie ofochana:)

dziś 1 dzień po transferze. bete mam zrobić po 12 dniach czyli wypada 3 września w moje imieniny:D

dziś Blue ma transfer o 10. min pozytywnych myśli już leci:)
 
Witam.

Kochane dzisiaj odbieramy wynik kariotypu męża. Boję się że może być coś nie tak. Co taki kariotyp może pokazać. Mąż ma już jedną chorobę prawdopodobnie genetyczną (cukrzycę) czy to właśnie kariotyp pokaże. Przepraszam jak zadaję głupie pytania ale ja w tych sprawach jestem zielona jak pietruszka.
 
Malwisia trzymam kciuki za kariotypy my tez niedługo odbieramy ile czekałas?
Kasia na tej pierwszej wizycie doktor wspominal ze beda robic albo droznosc albo 3d zeby ocenic macice ale nie wiedzial jeszcze co klinika wybierze a ze wzgledu na to ze ja nic nie mialam robione bo u mnie było niby ok zadecydowal o tym 3d. teraz emek tylko oddal nasienie nikogo z nas nie badal tylko spr te wszystkie badania co doniosłam i troszke gadalismy i na tym sie skonczyło 150zł
 
Dzwoniłam do kliniki.
I wiecie co chyba chcą zarobić chociaż na tej pierwszej wizycie bo nie chcieli mi powiedzieć jakie badania powinnam mieć. Dowiem się na wizycie, jak czegoś nie będzie to lekarz zleci.
No tak czego ja mogłam się spodziewać.
A chciałam zaoszczędzić. . . Aż wstyd.

Czy badanie nasienia też na być w miarę świeże!?tak pytam i pytam ale mi nie odpowiedziałście :-D
 
Ostatnia edycja:
TeQuila, chociaż dobre jest to, że we właściwej kolejność - z mężem i dowodem osobistym :)

A mnie dopadlo przeziębienie.
No i od samego świtu zgaga mnie meczy. Kurcze, nigdy nie miałam
z tym problemow.

Milego dzionka Wam życzę., mimo braku sloneczka.
Lawendowy - mnie też po transferze męczyła zgaga - pierwszy raz w życiu :-) i została ze mną przez całą ciąże. Stepujemy za oba maluszki :-)
 
reklama
Kwiatuszek my na wyniki czekaliśmy 20 dni.

Anuszka nie mam pojęcia czy muszą być świeże wyniki, my takie mieliśmy ale to dlatego, że sami chcieliśmy jeszcze raz sprawdzić jak się sprawy mają. Zrobiliśmy je w tej klinice w której podchodzimy do ivf i tylko je tak na prawdę brali pod uwagę. Widać że kliniki mają jakiś szczególny sentyment do własnych wyników.
 
Do góry