reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Magda_7891 - staram się być spokojna i w miarę zrównoważona (jasne :-D) dlatego nie wpisuj mi proszę wizyty pęcherzykowej, przynajmniej na razie, bo dla mnie to brzmi jak abstrakcja. Może po prostu, że w sobotę robię betę, coby dziewczyny miały za kogo trzymać kciuki ;)
 
Ostatnia edycja:
Genna nie mówiłam o plamieniach bo nie pytał o to jak się czuję, pytał tylko czy rodziłam, czy poroniłam, czy w rodzinie były wady genetyczne itp. We wtorek wizyta u mojego doktorka więc wtedy sobie pogadam ;-):-D Czwarty dzień bez plamień (odpukać) :zawstydzona/y:

Dzidziuś śmiesznie podskoczył jak go doktor obudził, później się kręcił, ruszał lewą ręką, jakby się drapał po głowie a później jakby machał nam :tak: Doktor pytał czy ktoś w rodzinie jest leworęczny bo ma bardziej aktywną lewą stronę (mój brat jest lewostronny) ale powiedział też, że to może dlatego, że leży na prawym boku i tak mu po prostu wygodnie. Zdjęcie dla cioteczek, trochę mało wyraźne bo usg przez brzuch

Zobacz załącznik 645474
 
Marikka baaardzo dziwne podejście Twojego dr. :confused2: Jeżeli beta byłaby idealna to rozumiem że można nie powtarzać ale jak są wątpliwości to powtórka po 48h to jedyny sposób na rozwianie wątpliwości. Sama musisz w takim razie zdecydować co robić ... My oczywiście trzymamy kciuki :tak:

Kasik małe cudo :-) super!
 
Kasik, ale kropuś duży na fotce. A powiedz pytałas czy może widać płec ? Ile trwało usg ? Mierzył wszystko? Przezierność prawidłowa?Pytał sie czy masz pęcherz wypełniony ? Ile fotek dostałaś? A jakis opis do usg masz ?
 
Marika i bardzo dobrze , dla Cibie to bedzie najlepsze wyjscie by sie nie denerwować , bedziesz wiedziała na czym stoisz :)

Dziewczyny jutro w DDtvn bedą czworaczki , tylko nie wiem o której , chłopaki sa przecudne i o dziwi tylko dwójka mi sie myli bo podobni do siebie i do taty ;) powiem wam ze współczuje ich rodzicom bo jak słyszałam jaka wyprawa jest do lekarza z nimi na dwa samochody to ja dziękuje , wsadzili jednego , drugiego to zaczął pierwszy sie awanturować i jak juz uspokoili sie i wsadzili pozostałą dwójkę do kolejnego to akcja sie powtórzyła hahahaha no komedia ale rodzice umęczeni po takiej wyprawie. Dostali tez pomoc z MOPSu 40 godzin w miesiącu zeby pomogła przy maluchach a co sie okazało .... Kobieta nigdy nie zajmowała sie dziećmi , moze chociaż pomoże im w wyjściu na spacer bo to zupełnie inna historia wyjscie zajmuje im prawie godzinę od ubrania do wyjścia na dwór , potem spacer z zaczepiany ludzi i zaraz wracają , wejście do domu na 10 piętro i 2 wózki bliźniacze to na 3 razy wchodzą bo jeden wózek w całości sie nie mieści i musza go jakos składać i wwozic osobno, poprostu tragikomedia !!
Jakby któraś miała ochote podejzec chłopaków to zapraszam https://www.facebook.com/czworaczkibydgoszcz
 
Ostatnia edycja:
Kasik gratuluje udanej wizyty.. jestem na tel to nie widze fotki :tak: ale jak dziewzyny pisza ze duzy to pewnie tak jest... czyli badania prenatalne robi sie przez brzuch?

Ewis tak in vitro mialam w Gyncentrum.. na pierwsza wizyte bylam u pani doktor i byly dwa pecherzyki.. potem juz poszlam do swojego lekarza prowadzacego ale nie w klinice.. a ty tam bedziesz chodzic?

Marikka kciuki za wzrost bety !!
 
reklama
Do góry