reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

A do mnie dziś @ przyszła wiec zaczełam antyki. Jakoś nie wierzę, że miesiąc antyków starczy Moje "bombowe" jajniki już mnie osłabiają. Coż począć podchodzę teraz zadaniowo. Zostały mi 2 pełne stymulacje. Później chyba pasuje. Wiem co powiecie 2 pełne stymulacje to mega duzo i też tak twierdze. Wykorzystam to a później daje d.. siana. Nie wiem czy genetyka i immunolog mi coś wniesie żeby badania robić. Skoro dziecko już mam i to poczęte w miare"normalnie". Jakby nie było to był wspomagany naturals. Może się myle co do tych badań. Wydaje mi się, że przyczyną są moje zajebiaszcze hormony, jajniki no i nasienie męża. Choć wyjściowe przed ciążą nasienie nie wiem jakie było. Bo nie badaliśmy. Nawet mówiłam do gina, że to zawalone było bo od tego trzeba było zacząć bo przecież mogło być rożnie. Udało się wiec tego nie rozstrząsam. Mamy teraz co mamy. Cieszę się że gin namówił mnie wtedy na działanie, bo teraz i tej mojej szoguniastej Iskierki bym nie miała :-) Więc zostaje nadal przy moim nieśmiertelnnym "będzie co ma być" :-) Nachodzą mnie chwile zwątpienia, ale zbieram się do kolejnego starcia z moją/naszą niepłodnością... Pozdrawiam :-)
 
reklama
PAŹDZIERNIK:

03.10.2014 Olusia badania prenatalne
03.10.2014 Madziula 87 wizyta przed crio
03.10.2014 Jazzabell badania prenatalne

04.10.2014 Marikka wizyta przed crio
04.10.2014 Kristin@ podglądanko
08.10.2014 Medalikara prenatalne
08.10.2014 Kotuska wizyta u gina prowadzącego
08.10.2014 Kasik wizyta u genetyka
09.10.2014 KasiaMakaronik wizyta
14.10.2014 Hania wizyta
15.10.2014 Agaawa USG połówkowe
23.10.2014 Madziulka Rz wizyta u immunologa
23.10.2014 Anulla wizyta u gina prowadzącego
27.10.2014 Syllka badania prenatalne
30.10.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Kochane bardzo dziękuje za dodanie otuchy:-) już mi trochę lepiej.. Kotuska dzidzia przecudna:-D jutro wizyta więc się okaże co i jak, nie wiem nawet jaki mam poziom estradiolu bo powiedzieli mi tylko, że badania OK, więc muszę się zdać na Klinikę i ich zapewnienia. Jutro po badanich będe jednak chciała żeby podali mi te wielkości, cobym spokojniejsza była:sorry2:
 
Smerfeta i Kotuska moje wyniki:
PAPP-A 3,730 IU/I
wolne beta HCG 26,63 IU/I
tak więc każda z nas ma inne a wszystkie na pewno będą dobre i tej wersji się trzymamy :tak::tak::tak: Co prawds Kotuska jak zwykle sprowadziła mnie na ziemię bo ja mam pappa najniższe a HCG najwyższe z nas a powinno być odwrotnie ale postanowiłam się tym nie przejmować, zwłaszcza, że Magda miała pappa jeszcze niższe ode mnie i wyszło dobrze. Tak więc nie ma co gdybać bo same wyniki nam nic nie powiedzą. W środę wizyta i wszystko będzie jasne :-)

Kciukasy za dzisiejsze wizyty :tak:
 
Kasik, ale Ty sie nie denerwuj bo Papa masz powyzej mediany a Hcg ponizej i to jest ważne. A wynik 5 w tą czy w tamtą to już nie taka duża różnica.Ważne tez aby przeziernisc nie była za duża.I na pewno wszystko jest ok. Ta wersja nabardziej mi sie podoba !!!!
 
Kasik, w wyniku masz opis np.11 tydzien ( mediana) i jakis wynik to znaczy ze w zdrowych urodzeniach sredni wynik na ten tydzien to ... i własnie tu sie ten wynik pojawia.I np. Jeśli masz HCG 26,63 a mediana dla 13 tyg ( bo w tym robiłas badanie) jest 33,6 . To przeliczasz 26,63/33.6 co daje 0,79 MOM.Czyli masz wynik mniej niz srdnia w tej populacji. I jesli chodzi o hcg to wyniki wysokie są niepokojace.Tak jak Ci pisałam lekarz mi wczoraj powiedział ze MOM 6,0 dla HCG daje wynik 1:200 dla ZD. Paapa masz 1,27 MOM a wyniki poniżej 0,5 MOM są niepokojące. Tyle udało mi sie ustalić. Znalazłam jedną prace lekarską gdzie dokładnie opisują jakie wartosci hormonów dawały w grupach kontrolnych konkretne choroby a jakie nie. I jaka jest zaleznosc.
 
reklama
Kotuska tylko u mnie nie wiadomo jak wyliczyć tc, na ostatniej wizycie doktorek zapisał 12 tc a wg mnie był równo 13 tc czyli następnego dnia mówi się, że to już jest 14-ty. I weź tu bądź mądry. Ale nie ma co gdybać, co ma być to będzie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry