reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Ja po prenatalnych
Wszystko OK :-):-):-)
Jedna fasolka mierzy 6,9 druga 6,4. Serduszka 159 i 155.

Po biochemii i Usg ryzyka:
Trisomia 21 płód pierwszy -1:1234, drugi 1:1397
Trisomia 18 oba 1:5090
Trisomia 13 oba 1:15933
Czyli test Pappa nie taki straszny
Kamień z serca:-D

Anulla - widzisz Pappa nic groźnego :tak:
 
reklama
Jazzabel superasne wiadomości , a przy blizniakaxh podobno gorzej wychodzą te badania wiec naprawdę ciesze sie ze wszystko w porządku , dawaj zdjęcia maluchów :)

Ja miałam pobranie krwi , USG i wyniki z krwi w tym samym dniu akurat .
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny kiedy informujecie klinikę o postępach ciąży? Jak byłam na wizycie w 6tc, to nie bardzo skumałam co mówiła dziewczyna z rejestracji do mnie i byłam bardzo szczęśliwa, że było serduszko i nie zrozumiałam. Bo coś mi powiedziała wtedy, że w połowie ciąży mam przysłać skan usg i opis wizyty. I wtedy zapytała w którym jestem tygodniu i powiedziała to w 12tc pani przyśle skan. No ale 12tc to nie połowa ciąży :sorry2:. W końcu nie wiem kiedy ich informować i mam im przesłać zdjęcie usg? :sorry2:
 
Anulla najlepiej jak sie upomną:p ja ich poinformuje ja urodzę :) podobno niektóre z gamety dostały ankiety , ja nic nie dostałam , wiec tylko zadzwonię. A 12 tc to nie połowa :) to nie wiem o co im chodziło
 
hania -tak teraz mam zamiar już tylko sie cieszyć:-)
kasik -we wtorek miałam pobranie krwi, dzisiaj usg. Dane z usg + te z krwi wprowadził dr do programu który wylicza prawdopodobieństwo. Po kilkunastu minutach dostałam wyniki.

Ja ostatnio klinikę odwiedzałam przy uwidocznieniu pęcherzyka, więcej nie byłam i nikogo nie informowałam. Może po połówkowym do nich się odezwę:tak:
 
reklama
Jazzabell, duże już twoje bąbelki ;)
To teraz spokojnie możesz cieszyć się ciąża ;)

Co do informowania kliniki to ja byłam na wizycie u dr po prenatalnych bo prosił o informację po tych przygodach z plamieniami i wtedy dostałam ankietę która mam dostarczyć do nich po porodzie.
 
Do góry