reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Anulla - ja mam 1 nieotwarte opakowanie Luteiny. Jesli chcesz moge Ci wyslac ale dopiero we wtorek, bo moja poczta na zadupiu dziala w dziwnych godzinach. Czy jakbys dostala przesylke w srode, nie bedzie za pozno?
 
reklama
PAŹDZIERNIK:

07.10.2014 Krstin@ punkcja
08.10.2014 Medalikara prenatalne
08.10.2014 Kotuska wizyta u gina prowadzącego
08.10.2014 Kasik wizyta u genetyka
09.10.2014 KasiaMakaronik wizyta
13.10.2014 Marikka wizyta przed crio
13.10.2014 Magda wizyta u gina prowadzącego
14.10.2014 Hania wizyta
14.10.2014 Kotuska wizyta u genetyka
15.10.2014 Agaawa USG połówkowe
15.10.2014 Ewis wizyta serduszkowa
17.10.2014 Olusia wizyta
23.10.2014 Madziulka Rz wizyta u immunologa
23.10.2014 Anulla wizyta u gina prowadzącego
27.10.2014 Syllka badania prenatalne
30.10.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego

LISTOPAD:
06.11.2014 Anulla badania prenatalne
07.11.2014 Smerfeta prenatalne



Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Magda_7891 - wpisz mi proszę do rozpiski 13.10 - wizyta przed crio.
Wszystko wygląda na USG dobrze, nie ma torbieli więc podchodzę w tym cyklu. Dostałam też Estrofem do brania 2x1 choć raczej nie mam problemu z endometrium.
 
Dziewczyny juro mam punkcję, boję się jak cholera :szok: w sobotę na podglądanku było 6 pęcherzyków po ok. 18mm, jeden miał 14,7mm estradiol 650, progeseron 0,74, endometrium 9mm nie wiem ile estradiol wynosił wczoraj:confused2:, wieczorem zrobiłam zastrzyk z ovirelle i do jutra czekam.. Jeszcze dziś trochę nerwowy dzień w pracy.. Byle szybko godziny mijały.. Dziewczyny czy te wartości hormonów są OK, bo szczerze powiem, że średnio się na tym znam:zawstydzona/y:
 
Kristin@ - nie martw się. Na punkcji spało się na prawdę przyjemnie :) Znieczulenie zadziało dosłownie w sekundę i zasnęłam. Obudziłam się już w łóżku na sali, kompletnie bez bólu. Najgorsze z tego wszystkiego było zainstalowanie wenflona, bo miałam to robione pierwszy raz w życiu.
Jeśli chodzi o Twoje wyniki, to progesteron masz bardzo dobry (musi być jak najniższy), endometrium wg mnie też jest dobre. Co do estradiolu, to jego poziom zależy od ilości pęcherzyków.
 
Marikka, super, że zaczynasz:) już niedługo kropek będzie u Ciebie w brzuszku:)
Kristin@, powodzenia jutro - nie martw się będzie wszystko ok:) Endo masz bardzo ładne, prg też. Estradiol - przyjęło się że ok 200 estradiolu na 1 pęcherzyk powinno być, ale ja na swojej punkcji miałam mniej i wcale nie było tak źle z komórkami:) A poza tym do jutra Twój estradiol jeszcze wzrośnie, więc jest ok:)
 
Witajcie dziewczyny,

Chciałabym Was się poradzić - dzisiaj mam 25dpt - ogólnie przeziębiłam się - leczę się syropem z cebuli i herbata z cytryna i miodem. Moze macie jakieś sprawdzone sposoby?

NIe to mnie bardziej niepokoi - w nocy jak co noc wstawałam do ubikacji i zemdlałam, tak że rozwaliłam sobie brodę - maż chciał mnie na ostry zawieźć, ale ja nie chciałam - czy wy robiłyście badania krwi jakieś? bo mi dr po pierwszej wizycie nic nie powiedziała. Jestem przerażona czy kropek jest i zła na siebie że jednak nie pojechaliśmy. Ah czekam na męża az wroci z pracy i zawiezie mnie do ogólnego lekarza, a do kliniki dodzwoniłam się ale nie ma P. Dr muszę dzwonić później jak będą po zabiegach.
 
Ewis, przeziębienie na początku ciąży występuje bardzo często - ja jadłam wit C i na gardło kupiłam sobie tabletki *spam*. Są też syropy z firmy *spam* na gardło, katar. Są one na bazie czosnku chyba. Ja nie miałam gorączki, więc nie wychodziłam z domu, dużo leżałam i mi przeszło.
Co do badań krwi, to ja dostałam na nie zlecenie dopiero w 7tc od mojego lekarza. Założył mi też kartę ciąży. Wcześniej nie dostałam żadnych badań. Uważaj na siebie i oszczędzaj się bardzo, bo początek ciąży + przeziębienie bardzo osłabia i ja byłam tak słaba, że prawie z łóżka nie wychodziłam, tylko spałam całymi dniami. Byłaś już na wizycie pęcherzykowej i serduszkowej? Bo betę robiłaś 25.09 - tak masz w sygnaturce, teraz pewnie już dużo więcej wzrosła.
 
Anulla28 - dziękuję Ci. Byłam na wizycie pęcherzykowej w 21dpt i jest kropek, ale nie wiem nic więcej, bo P. Dr nic nie mówiła,co do kropka. Mam wizytę na 15.10.2014. Karty ciązy mi nie założyli - dostałam L4 ale nie ciążowe - dopiero jak będzie akcja serca to bedzie ciążowe. Mam tylko nadzieję ze z kropkiem ok, po moim upadku.
 
reklama
na pewno wszystko jest w porządku:) i 15.10 usłyszysz już przepiękny odgłos akcji serduszka:) ja byłam tydzień po pęcherzykowej i serduszko już było, a 2 tyg później u swojego gin to biło jak dzwon:) I wcześniej też mi nie założył karty ciąży, bo jeszcze nie było zarodka, ani serduszka jak byłam u niego. Więc na kolejnej wizycie dostaniesz badania do zrobienia:) Trzymam kciuki za kropka, niech się rozwija prawidłowo :tak:
 
Do góry