reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
PAŹDZIERNIK:

07.10.2014 Krstin@ punkcja

08.10.2014 Medalikara prenatalne
08.10.2014 Kotuska wizyta u gina prowadzącego
08.10.2014 Kasik wizyta u genetyka
09.10.2014 KasiaMakaronik wizyta
13.10.2014 Marikka wizyta przed crio
13.10.2014 Magda wizyta u gina prowadzącego
14.10.2014 Hania wizyta
14.10.2014 Kotuska wizyta u genetyka
15.10.2014 Agaawa USG połówkowe
15.10.2014 Ewis wizyta serduszkowa
17.10.2014 Olusia wizyta
23.10.2014 Madziulka Rz wizyta u immunologa
23.10.2014 Anulla wizyta u gina prowadzącego
27.10.2014 Syllka badania prenatalne
30.10.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego

LISTOPAD:
06.11.2014 Anulla badania prenatalne
07.11.2014 Smerfeta prenatalne



Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Kristin@ - kciuki za owocną punkcję:)
Smerfeta cieszę się, że wyniki są ok i drugie badania masz dzień po mnie:) Powiedz mi czy po operacji nie dokuczają Ci bóle? Ja zaczynam się martwić, bo u mnie w sumie już prawie 8tc i podbrzusze mnie boli jak na @ i to czasami nawet mocno. Już miałam kilka dni spokoju, a teraz muszę być cały czas na no-spie, której i tak za często nie można brać. Lekarz powiedział, że po moich operacjach będzie mnie bolało i to normalne, bo macica się rozciąga,a ja mam zrosty i to powoduje bóle. Ale nie wiem czy aż takie. Boję się, że nie dotrwam do prenatalnych :-(
 
Ostatnia edycja:
Anulla nie gadaj głupot! Dotrwasz i tyle. A magnez też bierzesz? Ja operacje miałam już dawno, a histeroskopia nie wykazała żadnych zrostów u mnie, jedynie szyjka mnie pobolewała na początku ciąży. Pamiętaj że macica rozciąga się i może boleć, ale na pewno informuj o tym lekarza. Może przez to będziesz musiala dłużej brać progesteron.

Kristin@ daj znać jak czujesz się po punkcji, jak jajeczka się mają?
 
Witajcie dziewczyny,
Wczoraj byliśmy u lekarza ogólnego P. Dr przepisała mi badanie krwi - morfologie, THS, cukier, i jeszcze dwa inne ale ich już nie pamiętam :sorry2: i mocz - dzisiaj popołudniu mam wyniki także idę do P. Dr, a jutro o 14:45 do ginekologa na wizytę się umówiłam na razie do taj samej co mnie przygotowywała do inv.

Smerfetka - dobrze że się uspokoiłaś i z maluchem wszystko supcio :-)

Anulla - współczuje wymiotów, ja miałam na samym początku takie mdłości, ale na razie na tym się skończyło.

Mam tylko taką nadzieję że te omdlenie u mnie to jednorazowy wyskok.

Kciuki za wizyty i punkcję.
 
Anulla u mnie np no spa nie działała , lekarz polecił buscopan i jet to moj przyjaciel na wszyyyystkie bóle :) moze spróbuje, a no spe miałam brać 3 razy dziennie jak bolało , buscopan zresztą tez ale wystarczyło jak 1-2 razydziennie czasem wzięłam przy moich ostrych bólach , ktore na szcEscie przeszły :) dasz radę kochana , dla malucha zawsze!!! Spróbuj zmienić narazie na buscopan, to samo działanie co no spa , nie męcz sie kochana
 
dzięki dziewczyny. Chyba rzeczywiście zmienię na buscopan. Nie wiedziałam, że można go brać w ciąży. Wiem, że dam radę, ja mogę się pomęczyć, abym utrzymała ciążę :sorry2:. Smerfeta - mówiłam lekarzowi i powiedział, że mam bardzo duże zrosty w całym brzuchu po operacjach i nigdy jeszcze takiej pacjentki nie miał, także na pewno będzie bolało. W takim wypadku na pewno tak szybko luteiny nie odstawię. Martwię się tylko. No ale póki co zmienię lek, bo no spę bym musiała brać chyba częściej jak 3 razy dziennie. A magnez biorę 1 tabletkę dziennie. Chyba on też trochę pomaga:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anulla ja bez zrostow ale tez miałam spore bóle. Buscopan jak najbardziej i miałam 3x magnez teraz biorę 2x ale nie mam boli raczej tak zapobiegawczo wiec myśle ze magnez możesz śmiało zwiekszyć. Nospa mi wogole nie pomagała. Kristin oby punkcja była owocna :)
 
Do góry