reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Smerfetka - dobrze że się uspokoiłaś i z maluchem wszystko super
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif


Anulla dotrwasz do prenatalnych, nie gadaj glupot... :tak: wszystko bedzie dobrze....

Ewis jutro masz wizyte w GC? idziesz do dr Cz? :tak:
 
reklama
Kochane koleżanki już jestem po punkcji:-D udało się ja przeżyć, uff, BARDZO WAM DZIĘKUJĘ za kciuki i ciepłe słowa, wasze wsparcie dużo daje :zawstydzona/y: pobrali mi 8 komórek, jutro ok.10:00 mam dzwonić i wtedy powiedzą mi czy i ile komórek się zapłodniło.. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i komórki będą się super dzielić-jeszcze raz bardzo Wam dziękuję :biggrin2:
 
Kristin@ trzymałam za Ciebie kciuki na fotelu u fryzjera :-) 8 to niezły wynik, kciukasy za sex na szkiełku:tak:


W końcu wyglądam jak człowiek, odrosty pofarbowane, mam nadzieję, że mojemu dzidziusiowi nie zaszkodziłam, czekałam specjalnie do teraz bo chyba już bezpieczniej :zawstydzona/y: Przy okazji mój M się obciął i to dosyć radykalnie, wygląda jak w dniu ślubu, czyli super tylko 15 kg temu ;-):-D
 
Kristin, to teraz kciukasy za sexik na szkiełku. Aby się wszystko pięknie połączyło i dzieliło prawidłowo !

Kasik,
ja tez dzis byłam u fryzjera. I tez czekałam choc mój odrost to już na pół głowy był ! Trzeba sie było ogarnąc troche, przeciez w ciązy tez mamy prawo dobrze wyglądać !

Anulla, ja też mam zrosty i też mnie jajnik boli czasem ( ja mam zrosniety jajowód z jelitami) Tak wiec sie nie przejmuj. Bedzie dobrze, na nie jedne prenatalne jeszcze pójdziesz.
 
Kotuska ja no mam lewy jajowodów podkręcany i on był pod znakiem zapytania pod katem droznosci, niby był ale i tak bie było z nogi owulki i ten jajnior zawsze mnie bolał w każdym cyklu obojętnie kiedy a teraz tez boli i sie zastanawiałam dlaczego wiec teraz troszke mnie oswiecilyscie ze to moze buc to co wy :)

Pieńkowska wyglądasz jak człowiek powiadasz :)? Mówiłas fryzjerce ze jestes w ciazy? Ja powiedziałam swojej odlategonuzyla lżejszej farby. Zawsze szczypała mnie głowa od mocniejszej wody czy cos ale chciałam konkretny kolor, tym razem nie jest tak jasny ale dla zeby młodemu sie nic niestało to jakos dam radę :) tez wyglądam jak człowiek :) a jeżeli twój M obciął włosy to szok!!! Pamietam ze on taki latynos z długimi lekko kręconymi włosami poprostu Antonio !!!! No i to z tą wagą sie zgadza ja tez zawsze mowię ileś tam kg temu haha .
To dokąd on ma teraz włosy?
 
Genna M ma teraz włosy za ucho ale pocieniowane, kręcą mu się i fajnie się układają :-) Fryzjer wie, że jestem w ciąży, mówił, że niestety musi użyć farbę z amoniakiem, żeby uzyskać ten kolor, zawsze robię tylko odrosty bo mam słabe włosy a tak musiałabym farbować na całości i bardzo by się zniszczyły. Fryzjer (z 20 letnim doświadczeniem) twierdzi, że opary amioniaku mogłyby być szkodliwe dla ciężarnej gdyby farbowało się z 15 osób w jednej małej klitce a tak jedna osoba na takiej przestrzeni i z dobrą wentylacją nie może zaszkodzić. Zresztą na tym etapie już jest bezpieczniej.

Kotuska to na jutrzejszych wizytach już będziemy wyglądały jak ludzie ;-):-D


Dziewczyny księgowa mnie poinformowała, że od 2015 r. zmieniają się przepisy odnośnie urlopu macierzyńskiego z działalności gospodarczej, może się komuś przyda: www.vat.pl/aktualnosci-podatkowe/2205-koniec-luki-macierzynskiej-od-2015-roku-9939/ Niestety ZUS jeszcze nie zna szczegółów bo na pytanie czy dotyczy to tylko osób prowadzących krócej niż 12 miesięcy działalność a nie np 5 lat ale płacących składki 3 miesięca bo wcześniej pracowało się jeszcze na etacie nie potrafili odpowiedzieć
 
reklama
PAŹDZIERNIK:

08.10.2014 Medalikara prenatalne
08.10.2014 Kotuska wizyta u gina prowadzącego
08.10.2014 Kasik wizyta u genetyka

09.10.2014 KasiaMakaronik wizyta
13.10.2014 Marikka wizyta przed crio
13.10.2014 Magda wizyta u gina prowadzącego
14.10.2014 Hania wizyta
14.10.2014 Kotuska wizyta u genetyka
15.10.2014 Agaawa USG połówkowe
15.10.2014 Ewis wizyta serduszkowa
17.10.2014 Olusia wizyta
23.10.2014 Madziulka Rz wizyta u immunologa
23.10.2014 Anulla wizyta u gina prowadzącego
27.10.2014 Syllka badania prenatalne
30.10.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego

LISTOPAD:
05.11.2014 Kotuska wizyta u gina prowadzącego
06.11.2014 Anulla badania prenatalne
07.11.2014 Smerfeta prenatalne



Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Do góry