reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Wielkie kciuki za wizyty oby wszystko było ok. Za mną ciężka noc. Zmagalam sie z dziwnymi bólami. Teraz czuje pachwiny czyli jest nadzieja ze rozciąga sie wszystko tym bardziej ze po nospie ulżyło mi. Ale byłam cała w strachu. Jutro kończę 11 tydzień i mam nadzieje ze zagrożenie jest już dużo dużo mniejsze.
 
Olusia- tak ide dzisiaj do GC i do p. Dr Cz.

Generalnie wyniki ok. Tylko cukier i triche potas mam powyzej normy. Mialam robione EKG i troche te moje serce nie bije jednostajnie. Dr dal mi skierowanie do poradni kardiologicznej, ale zobacze co mi powie p. Dr dzisiaj.

Mam tylko nadzieje, ze z kropkiem wszystko dobrze.

Trzymam kciuki za seksik na szkielku.
Przepraszam, ze nie komentuje co sie u Was dzieje, ale tak na razie nie pamielam jeszcze wszystkiego. Jak nadrabiam zalegosci i dojde do konca to zapomne co bylo :/

Powodzenia dziewczyny.
 
Zaciskam kciuki z całych sił za dzisiejsze wizyty:-) dzwoniłam d Kliniki i powiedzieli mi, że 2 komórki z 8 się zapłodniły.. może być ich więcej (trzeba trochę czasu:sorry:) ale komóreczki mogą też przestać się dzielić, więc ogólnie szału raczej nie ma.. Jeśli wszystko będzie OK to w niedzielę transfer. Trochę zmartwiła mnie ta informacja:-( wiem, że muszę myśleć pozytywnie, ale jestem realistką, więc trochę mi trudno.. ehh.. będzie dobrze!!
 
Powodzenia na dzisiejszych wizytach !;-)

Kristin@ daj szanse swoim kmoreczka... najwazniejsze zeby byl 1 i zostal z toba... a komoreczki sie na pewno jeszcze zaplodnia i beda ladnie dzielic...;-) trzymam kciuki !
 
Ostatnia edycja:
Medalikara, Kotuska udanych wizyt i samych miłych przeżyć :tak:
Kasik mam nadzieję że wszelkie strachy zostaną dzisiaj rozwiane, czekamy na dobre wiadomości :-)
Kristin@ pamiętaj że niektóre nasze forumowe maluchy to leniuszki - daj im jeszcze czas :tak:
 
Ja tak na szybko z drogi, wyniki wyszly zaskakujaco dobrze biorac pod uwage moj wiek (tak powiedziala pani doktor) i nie widzi.potrzeby robic dodatkowej diagnostyki :) Pogratulowala i kazala sie cieszyc zdrowa ciaza wiec mnie uspokoila :) Moje wyniki:
trisomia 21 1:2546
trisomia 18 1:6163
trisomia 13 1:19349
przeziernosc karku 1,6 mm
 
reklama
Do góry