reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

marcysiaa83 - myślę, że ze 2 wizyty to na pewno będziesz miała, bo w końcu trzeba zbadać poziom progesteronu i estriadolu oraz zrobić usg i zobaczyć jak pęcholki się mają.
 
reklama
Jutro trzymamy kciuki za punkcję Karusi28, za ładne jajeczka osy87 oraz bardzo mocne kciuki za III betę agulli :tak:


Kalendarz



MARZEC

04 - osa87 - podglądanie kurnika
04 - Karusia28 - punkcja
04 - agulla84 - III beta - musi być wysoka!!


05 - mada:) - wizyta ustalająca nowy plan działania
05 - Hess - początek stymulacji
05 - Madziula_87 - I wysoka beta!
06 - DW87 - I wysoka beta!
06 - KATE23 - I wysoka beta!
16 - EwciaK30 - kolejne podglądanie maluszka
19 - niebajka - wizyta przed stymulacją
21 lub 28 - Olusia7982 - rozpakowuje się
 
Hess, teraz będę czekać na dobre wiadomości od Ciebie :) Denerwujesz się początkiem stymulacji? Idziesz krótkim czy długim protokołem?
 
OlaSzy - samej stymulacji się nie boję, jestem przekonana, że trochę tych jajek naprodukuje. Boję się za to hodowli zarodków, tego ze może ich nie być. Idę długim protokołem znowu, mam nadzieję, że z lepszym skutkiem.
 
Witajcie.

A może mi któraś podpowiedzieć jak to jest w moim przypadku. Jestem zakwalifikowana do mz no ale w trakcie przygotowań do crio zaszłam w ciążę naturalną to co teraz będzie? mam jeszcze jednego pingwinka i oczywiście jak już będę mogła po urodzeniu dziecka to po niego wrócę ale czy to podejście będzie jeszcze nie płatne? a jak się nie uda a będziemy chcieli z mężem skorzystać z ivf to tylko prywatnie czy z mz? ja miałam tylko jedną stymulację, punkcję i jeden transfer który nie wyszedł.
 
reklama
Do góry