reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Na stronie Ministerstwa Zdrowia pojawiło się ogłoszenie o ostatecznym składzie Realizatorów Programu po rozpatrzeniu odwołań.
Do 23 ośrodków dołączają:

- Gyncentrum Katowice (ok. 250 procedur)
- Gameta Gdynia (ok. 400 procedur)
- Parens Kraków (ok. 420 procedur)

Gratulujemy nowym Realizatorom i przekazujemy informację od razu pacjentom chcącym się leczyć w ww. placówkach
http://www.mz.gov.pl/wwwfiles/ma_strukt ... 062013.pdf
 
reklama
Pełna no mam nadzieje, ale ja mam takiego fajnego lekarza teraz ze powiedział ze napisze mi co chce:)
kwiatuszq , myśle ze program bedIe mial obsuwę i to nie małą, na bank nie wystartuje 1 lipca. Mam nadzieje ze w tym roku wystartuje wogole:)
 
no nie..mój bytom się nie załapał...szlag :wściekła/y:
odwoływali się...
no cóż...
mam ostatnio inną opcję..wiec będę musiała pomyśleć.

Genna- to już ostateczna lista?czy jeszcze coś rozpatrują?z nadzieją pytam ze moe jeszcze moja klinika się załapie:)

i mam jeszcze pytanie-oszacowali Wam ile to in vitro po dofinansowaniu wyjdzie pi razy oko?nie licząc leków oczywiście:)bo to nie wchodzi w skład dofinansowania...
 
Ostatnia edycja:
Hej:tak: I ja się dołączam:tak: Moje Gyn dostało się rzutem na taśme. W pt mam wizytę i zapytam przy okazji o to czy można nas zakwalifikować. Moim wskazaniem jest endo, ale TSH mam 12 a AMH 0,4. Mój M ma morfologię 2% i brak ruchu A.
 
Genna- to już ostateczna lista?czy jeszcze coś rozpatrują?z nadzieją pytam ze moe jeszcze moja klinika się załapie:)

blue, napisali że odwołało się 15 klinik ale tylko 3 rozpatrzyli pozytywnie, więc nie liczyłabym na nic więcej:/ ale może do innej się zgłosisz, gdzieś bliżej?.... ciekawa jestem kiedy podpiszą umowy z klinikami
 
reklama
Do góry