reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Hess , pięknie Wojtuś przybiera! A dużo schudl po porodzie? Pamiętasz, jak szybko wrócił do wagi urodzeniowej?
Położna zawsze bez zapowiedzi Cię nawiedza? ;)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do mnie dzwoniła dwa dni wcześniej i umówiła się na konkretną godzinę. Chyba nie chciała ryzykować że nikogo nie zastanie.
 
Anika11, iga - pierwsza wizyta położnej była umówiona 3 dni wcześniej i na godzinę konkretną. A teraz był nalot. Choć położna mówiła, że akurat ma kierowcę i dlatego wizyta.

Wojtek został wypisany z wagą 3050g,a urodził się 3300g. Do swojej wagi wrócił po jakiś 2,5 tyg. Przez te zatory na początku mało mi mleka leciało. Generalnie dziecko powinno ponoć przybierać miesięcznie 800-1000g.

anika11 - a jak u Was? Wrzucisz nam fotkę Poli, czy nie chcesz o prostu? :)
 
Hej, we czwartek byliśmy w poradni neonatologii w szpitalu, na kontroli. Wszystko jest ok. Wojtek mierzy 54 cm i waży 4 kg. Tak więc, ładnie przybiera na piersi. U lekarzy to jest istny aniołek, a w domu marudny jak nie jeden facet. Dobrze, że noce są spokojne.
Dziś skończył miesiąc :).
 
Hess gratulacje. Najważniejsze że w nocy jest dobrze to mozesz w miarę się wyspać. Ładnie ci przybiera na wadze. Wrzucilabys jego zdjęcie bo na pewno się zmienil:)

U mnie już wyznaczone crio na środę na godzinę 14. Zabieram swojego kropusia do domciu. Już nie mogę się doczekać:sorry2:
 
Zdjęcie dla cioć :)
1476004185541.jpg
 

Załączniki

  • 1476004185541.jpg
    1476004185541.jpg
    77,3 KB · Wyświetleń: 434
Hess gratuluję ogromnie cudu. To prawda czas szybko leci. Mój Igorek w sobotę kończy rok. Jest mega energicznym dzieckiem, brak czasu na nudę :-) dalej kp, choć je już wszystko i to bardzo chętnie. Jest ponad centyle i we wzroście i w wadze.
Ciesz się że masz noce spokojne ja jeszcze żadnej nie przespałam.
Wszystkiego dobrego dla Was

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hess gratuluję ogromnie cudu. To prawda czas szybko leci. Mój Igorek w sobotę kończy rok. Jest mega energicznym dzieckiem, brak czasu na nudę :-) dalej kp, choć je już wszystko i to bardzo chętnie. Jest ponad centyle i we wzroście i w wadze.
Ciesz się że masz noce spokojne ja jeszcze żadnej nie przespałam.
Wszystkiego dobrego dla Was

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
1476216491049.jpg


Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1476216491049.jpg
    1476216491049.jpg
    135,4 KB · Wyświetleń: 385
reklama
Hess gratuluję ogromnie cudu. To prawda czas szybko leci. Mój Igorek w sobotę kończy rok. Jest mega energicznym dzieckiem, brak czasu na nudę :-) dalej kp, choć je już wszystko i to bardzo chętnie. Jest ponad centyle i we wzroście i w wadze.
Ciesz się że masz noce spokojne ja jeszcze żadnej nie przespałam.
Wszystkiego dobrego dla Was

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
GizaS - wow, kupa czasu. Fajnie, że się odezwałaś. Nie mogę uwierzyć, że Igorek ma już rok. Świetny chłopak.
Ogólnie nie narzekam, ale Wojtek mógłby trochę i w dzień pospać ;)
Ładnie Ci się kp ciągnie, dobrze, że Mały je wszystko i chętnie.
Dużo buziaków i uścisków dla Was :)
 
Do góry