reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
anika11 - napiszę, ale czekam na rewanż. [emoji6]
Wojtek już łapie zabawki umyślnie, wpycha piąstki do buzi, ostatnio z wyprostowanymi palcami, więc często ma odruch wymiotny [emoji28].
Ładnie trzyma główkę na brzuchu, ale szybko się irytuje. Ale jak go w pionie trzymamy lub u nas na brzuchu to ładnie trzyma i długo.
Apetyt ma dobry. Od 1,5 tyg karmię go z dwóch piersi, po skoku rozwojowym. Niestety nadal jakoś nie naleciało mi więcej pokarmu. Zasypia do 22 i często śpi całą noc, ale czasem wybudza się po godzinie i już potem co 3h. Czasem wybudzają go jego bąki [emoji23].
Uśmiecha się pełną gębą, trochę guga, przewraca się z pleców na bok, jak się postara. Wodzi za mną wszędzie główką i wzrokiem....
Tydzień temu ważył 5400g,ile mierzy nie wiem ,ale chyba ok 61 cm. Generalnie tułów ma długi, nóżki krótkie, bo spodenki 62 za długie, a body 62 za krótkie się robi (dlatego ma taki dekolt) [emoji23].
 
Ostatnia edycja:
Hess , ale pięknie się Wojtuś rozwija - oby tak dalej!
Zacznę od tego, że Polka większa od Twojego synka - na pewno ma już ponad 6kg i ubranka 62 są już za małe ciut. Apetyt ma - je póki co z jednej piersi ;) też zasypia przed 22 i zdarza się, że śpi do 5, a innym razem budzi się wcześniej. Karmię ją raz w nocy. W ciągu dnia drzemkę tylko 30minutowe;)
Nienawidzi leżeć na brzuszku, co podkreśla głośnym krzykiem! Oczywiście kładziemy ja tak, ale za bardzo główki nie podnosi. Za to w pozycji pionowej głową sztywno i obserwacja świata na całego!;) łapki pakuje do buzi sliniac się przy tym niemilosiernie:) gada na całego! Do nas, do karuzeli,do misia:) zaczyna się śmiać w głos, a uśmiechy rozdaje od samego rana:) wodzi wzrokiem, rozpoznaje mnie i M. Pocieszna jest:)

Niech nam zdrowo rosną! :)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
24magda09, iga - jak u Was dziewczyny?

U nas wszystko dobrze, rozwijamy życie towarzyskie w nowym wymiarze, czyli spotkania dzieciatych [emoji1].
 
Hej. U mnie ciąża przebiega prawidłowo. Od czasu do czasu coś zalkuje ale to normalne. Zdecydowanie mniej mnie brzuch boli niż w pierwszej ciąży. 29 mam prenatalne u Węgrzyna w Novum. Cieszę się że po oglądam mojego robaczka.

Hess lubię czytać jak piszesz o Wojtusiu. W ogóle tak ładnie piszecie o swoich dzieciach.

Pozdrawiam.
 
Iga - jeszcze trochę i Ty będziesz rozpisywać się o swoim maluszku [emoji4]. Cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze przebiega . Oby tak dalej [emoji4].
 
Ostatnia edycja:
Hess ja trochę inaczej podchodzę do tego bo mam jedno bandziorstwo w domu ale jednak jak się widzi dziecko na usg jak taki mały Robak który ma 4 cm się rusza to jest przeżycie. Jak ze wszystkim zresztą.
My do dziś z mężem jaramy się byle pierdołą która zrobi Antoś.
 
Hess ja trochę inaczej podchodzę do tego bo mam jedno bandziorstwo w domu ale jednak jak się widzi dziecko na usg jak taki mały Robak który ma 4 cm się rusza to jest przeżycie. Jak ze wszystkim zresztą.
My do dziś z mężem jaramy się byle pierdołą która zrobi Antoś.

Drugim też się jarać będziecie. Na pewno.
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Co u Was?

U mnie wszystko dobrze. Od dwóch dni zaczęłam podawać Wojtkowi nieco herbatki koperkowej, tak z 20-30 ml dziennie. Bo rzadko kupy robił. Co prawda się nie męczył, ale bąki puszczał capiące i męczył nas, hihi. A tak serio to go budziły w nocy i potem zasnąć nie chciał.

Butelki nie kuma w ogóle, więc podaję mu łyżeczką.

Kochane, życzę Wam zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia i radości w nowym nadchodzącym roku.

[emoji319][emoji319][emoji319][emoji319][emoji319][emoji319][emoji319][emoji319][emoji319][emoji319]

[emoji313][emoji313][emoji313][emoji313][emoji313][emoji313][emoji313][emoji313][emoji313][emoji313]
 
Do góry