reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

e2a187b5eef67b3b9e1e6c736d75532a.jpg
 
reklama
Hess a mi pediatra mówiła że herbatka koperkowa i ogólnie koperek w diecie mamy ściskając kupę. Żeby tego unikać i lepiej podawać przegotowaną wodę lub rumianek ale przy rumianku trzeba obserwować bo lubi uczulać.
U was ściśle a u nas rzadkie kupki bo Antosiowi wychodzi 4 trzonowa i zawsze przy bardziej bolesnym zabkowaniu kupy rzadkie i trzeba pilnować bo lubią bokiem uciekać:D
 
Hihi. No u nas też są rzadkie kupy co 3,4 dni. A jak codziennie to też takie. Tylko w mniejszej ilości. Generalnie ja podaje 2 łyżeczki od herbaty naparu z kopru na 120 ml wody. Tak mi położna poradziła. Samą wodę też polecała.
Z rumiankiem nie mam odwagi właśnie ze względu, że może uczulać.
Ogólnie to on się jakoś nie męczy, nie płacze. Tylko sam fakt zrobienia większej ilości bąków go budzi [emoji23]. Tak mi się przynajmniej wydaje.
 
Hej dziewczyny;) jak po świętach?? U mnie na razie ok tzn plamienia się uspokoily. 2.01 mam badania prenatalne. Kochane boję się okropnie. Stres towarzyszy mi codziennie jak myślę o tym wszystkim. Wszystko wtedy wraca ...pamiętam tamte wszystkie dni. Buziaczki
 
Hej dziewczyny;) jak po świętach?? U mnie na razie ok tzn plamienia się uspokoily. 2.01 mam badania prenatalne. Kochane boję się okropnie. Stres towarzyszy mi codziennie jak myślę o tym wszystkim. Wszystko wtedy wraca ...pamiętam tamte wszystkie dni. Buziaczki

Hej, myślę kochana, że teraz będzie wszystko dobrze. To taki cud, że nie może być inaczej [emoji8].

U nas święta szybko minęły, Wojtek najgorzej zniósł pobyt u teściów [emoji6]. Bo tam każdy chciał się nim nacieszyć i chyba za dużo dobrego było. Natomiast u mojej rodziny był spokojniejszy, aczkolwiek pomarudzic też musiał.
Jutro jedziemy do Lublina na 1 noc. Zobaczymy jak nam pójdzie zwiedzanie z naszym szkrabem.

A jak u reszty dziewczyn?
 
Hej. U nas wszystko dobrze. Jutro mam prenatalne. Trzymajcie kciuki.
Antoś w święta czuję się jak ryba w wodzie. Jest bardzo towarzyski. Chodził całe święta i śpiewał Alleluja:D chyba mu się święta pomyliły ale muszę przyznać że ma skubaniec głos:)

Magda wiem że towarzyszy ci teraz strach ale myślę że ta ciąża to taki dar dla was po tym wszystkim co przeszłością i będzie wszystko dobrze. Kibicuje wam mocno.

Hess powodzenia na wyjeździe i oby Wojtuś był grzeczniutki.
 
Badania mialam wczoraj ale jak zwykle w podrozy okropnie się czułam i nic nie pisałam.
Wszystko jest dobrze. Dzidzia zdrowo rośnie. Ma już 7,9 cm czyli wielkolud :D
Wszystkie ryzyka wyszły bardzo niskie.
Pytałam doktorka czy widzi coś między nóżkami bo w pierwszej ciąży dobrze przepowiedział i mówi że wydaje mu się że Antoś będzie miał braciszka.
Wiadomo że to jeszcze wcześnie ale zobaczymy czy się sprawdzi.
 
reklama
Iga - super, że na badaniach wszystko ok. Trzymam kciuki by wszystko szło książkowo i była to nudna ciąża [emoji4].
 
Ostatnia edycja:
Do góry