reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Tak zgłaszałam ale pani dr powiedziała że to nie przez szczepienie i w ten sposób zmieniliśmy pediatre no i okazało się ze to po szczepieniu...
Długa nie jest 78cm ma:) pućki też ma:) powiem szczerze że wolę pulchniejsze dzieci :)
A co do diety to już wszystko je:) i z chęcią jak widzi że ja jem albo mąż to rękę wyciąga imlaska :D dostaje o 7 mleko o 12kaszke z owocem o 15obiad 18 mleko i o 22 mleczko w między czasie flipsy wodę i soki
Jedynie to ryby i arbuza nie lubi:) a tak to problemu nie ma z jedzeniem tylko teraz zeby jej się wyzynaja i nic nie chce jeść... Staram się jej dawać pić z niekapek ale woli że zwykłego kubka fakt cała przy tym mokra jest :) ale radia po pachy :)
 
reklama
Kaiiina - dobrze, że zmieniliście pediatre. Fajnie macie z jedzeniem. Wojtek jak do tej pory nie lubi szpinaku, reszta może być. Ale nie jest jakimś smakoszem. Je raczej z automatu.
Dopiero na dniach załapał niekapek (jak zrobiło się ciepło).
Dla mnie 78 cm to duuuuuzo. Wojtek z miesiąc temu miał 65 cm [emoji23].
 
No ciuszki 80 86nosimy:D ale jestem dziś zmęczona całe dnie na spacerach padam:) a wy jak tam??? Jej we wrześniu już do pracy:( okropnie szybko leci ten czas

To Wojtek jest w trakcie przechodzenia na 74.
Ja też całymi dniami na dworze. Już jestem spalona. Zaczęłam smarować się filtrem, jak Wojtka.
Ja siedzę w domu, niestety nie pracuję.
Mamy skromny plan we wrzesniu/ październiku wrócić po mrozaki. Tzn są 2, ale bierzemy jednego.
Czekam jeszcze aż się ziemia trochę ogrzeje i rozkładam koc i zabawki :). Ciekawe jak Wojtek będzie się bawił na nim [emoji16]
 
Witam Was Mamusie :) u nas też leci... a za chwilę roczek - tak szybko mija ten czas :) ..moja córcia ma około 80 cm długości, rozmiar 86 nosi, waży 10 kg, ma 8 ząbków i apetyt na całego - je co jej dam, dosłownie :) no i powoli zabiera się już za samodzielne chodzenie :), ja też w czerwcu (o ile @ przyjdzie, bo póki co 34 dc i ani widu ani słychu) mam zamiar wrócić po rodzeństwo :) ...jeśli z crio nie wypali, to do pracy wracam we wrześniu, a pociecha idzie do żłobka ;)

Pozdrawiam serdecznie wątek :)
 
Witam Was Mamusie :) u nas też leci... a za chwilę roczek - tak szybko mija ten czas :) ..moja córcia ma około 80 cm długości, rozmiar 86 nosi, waży 10 kg, ma 8 ząbków i apetyt na całego - je co jej dam, dosłownie :) no i powoli zabiera się już za samodzielne chodzenie :), ja też w czerwcu (o ile @ przyjdzie, bo póki co 34 dc i ani widu ani słychu) mam zamiar wrócić po rodzeństwo :) ...jeśli z crio nie wypali, to do pracy wracam we wrześniu, a pociecha idzie do żłobka ;)

Pozdrawiam serdecznie wątek :)

To super, że i u Ciebie wszystko dobrze. Fajnie się czyta takie dobre wiadomości [emoji4]
 
kochane dostałam @ po 40 dniach:Dno to zaczynamy....
teraz czekam na wszystkie wymazy potem badania z krwi i ruszamy do boju:D JESTEM pełna optymizmu:)
Madziula ja trzymam kciuki że szybko dołączysz do mnie:D A Lencia jes bossskaaaa<:cool2:<3
halooo jak u was??
 
kochane dostałam @ po 40 dniach:Dno to zaczynamy....
teraz czekam na wszystkie wymazy potem badania z krwi i ruszamy do boju:D JESTEM pełna optymizmu:)
Madziula ja trzymam kciuki że szybko dołączysz do mnie:D A Lencia jes bossskaaaa<:cool2:<3
halooo jak u was??

Kaiiina - to [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]czas zaciskać. Mam nadzieję, że się uda. Zdawaj relacje z kolejnych etapów [emoji5].

Wojtek ma już 6 zębów, 2 kolejne e drodze. Ostatnio s łóżeczku podniósł się na kolana :). Nadal nie raczkuje. Możliwe, że pominie ten etap. Krócej śpi na spacerach, więc na gorszy humor i ja też [emoji23]. A poza tym jest pięknie [emoji23][emoji23].
 
reklama
Do góry