reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Ja mam zapisane wszystko co brałam przy świeżaczku I teraz zupełnie inaczej... Nie wiem od czego to zależy teraz tylko estrofem 3x1 luteina 3x1 i tyle przedtem była większa dawka +eutyrox...
Bajka lekarz chyba wie ci robi. :)

Ja przy crio na cyklu naturalnym też miałam mniej leków niż przy świeżym. Tylko luteina i później encorton.
 
reklama
Hej dziewczyny,

Co u Was?

Kaiiina - jakiś plan B?

@24magda09 - jak tam dziewczyno u Was? Napisz nam co się dzieje :)

U mnie wszystko dobrze, Wojtek ma 11 miesięcy, zaczął od jakiegoś miesiąca raczkować, stawać przy meblach itp. Teraz byliśmy na urlopie w Borach Tucholskich, bardzo mu się podobały codzienne kąpiele w jeziorze.

Czekam na wiecie od Was [emoji16]
 
reklama
Dziewczyny
 

Załączniki

  • FB_IMG_1502039775288.jpg
    FB_IMG_1502039775288.jpg
    520,8 KB · Wyświetleń: 85
Do góry