reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
oj wiesz jak bym chciała... ale mężusiowi brak już cierpliwości...póki co mamy tylko pod górkę. Wczoraj gdy wracałam z kliniki rozważałam sobie jakie mam szanse na naturalsa z takim stanem jajników jaki mam. Podeszłam do kasy biletowej i powiedziałam: "naturalny do Gdańska poproszę" :-D mina kobietki w kasie bezcenna ;-)
 
haha, dobre :-);-) Kochana na naturalsa zawsze jest szansa, ja też myślałam że z naszymi plemnikami i AMH to nawet na IUI nie ma szans...a jednak... no ostatnio masz pod górkę :baffled: szkoda że teraz ta torbiel się przyplątała, takie przesuwanie IUI w czasie "męczy" tylko psychikę... ale jak teraz jest pod górkę to wkrótce będzie z górki :tak::-)
 
Cześć!!! Kasik wydaje mi się, że będzie to się odbywać tak jak standardowo u lekarzy, do których chodzimy na NFZ, czyli cała procedura rozliczenia odbywa się poza pacjentem... ale to tylko tak na logikę rozważam, jak będzie faktycznie to jeszcze do końca nie interesuje się. Jak już na 100% zdecyduje się, to wierzę że lekarz już mi wszystko powie ;-)
 
reklama
dziewczyny coś czytałam że to klinka zgłasza kandydaturę, ale co i jak to nawet kliniki jeszcze nie wiedzą, nam powiedzieli że jak podpiszą umowę to będą dzwonić i informować co trzeba będzie dostarczyć itd., wyniki, wypisy.... siedze jak na szpilkach i czekam na telefon :p
 
Do góry