reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Hej:) czy jeszcze tu zagladacie? Mam do was pytanie, jestem w rzadowym programie i mam ryzyko hiperstymulacji. Lekqrz mowil ze najwyzej wyciszymy jajniki i podamy mrozaki. I teraz pytanie.. Czy bede musiala cos doplacic za criotransfer? Na jakims forum wyczytalam ze program obejmuje transfer swiezych zarodkow. Jak to jest?

Witaj! Ja niestety nie pomogę, bo byłam w 2015 w rządowym programie. Wtedy nie płaciło się za crio. Teraz nie wiem jak jest. Najlepiej dopytaj w klinice, w której się leczycie. Powodzenia! Oby obyło się bez hiperki!
 
reklama
Hej:) czy jeszcze tu zagladacie? Mam do was pytanie, jestem w rzadowym programie i mam ryzyko hiperstymulacji. Lekqrz mowil ze najwyzej wyciszymy jajniki i podamy mrozaki. I teraz pytanie.. Czy bede musiala cos doplacic za criotransfer? Na jakims forum wyczytalam ze program obejmuje transfer swiezych zarodkow. Jak to jest?

Nie nazywajmy tego rządowym programem - rząd pisiorów ma w nosie in vitro i skutecznie je tępi.
Te programy co teraz są w kilku miastach to programy samorządowe. ;) ;)
 
Hej moje kochane zaglądam tu do was bo jestem ciekawa co u was???;) gratulacje ;)) kwiatuszku ;)
Dziewczyny napiszcie priv macie właśnie FB???
Chciałam wam powiedzieć że od miesiąca jesteśmy w Pl :) jagoda nam strasznie chorowala non stop antybiotyk;((( lobuz zzniej straszny;))) chodzi biega lobuzuje no i mało mowi... ale spokojnie ;);wwkoncu o miesiąc do tyłu jesteśmy ;)
Dziewczyny no iiii okazało się że wpadliśmy i jestem w ciąży;) obecnie 10tydzien zero mdłości gdyby nie test w życiu bym nie myślała że w ciąży jestem bo zmiana klimatu... Angina antybiotyk balangi itd;) hihi i odłożona kasa na procedurę zostaje przeznaczona na wakacje ;)
Jesteśmy poprostu przeszczęśliwi ;) bez żadnych leków leczenia bez niczego hihi jaja jak berety :)
I jak ktoś mi powie że in vitro nen leczy to jestem tego czystym przykładem ;)
Odezwijcie się kochane
 
Ostatnia edycja:
Hej moje kochane zaglądam tu do was bo jestem ciekawa co u was???;) gratulacje ;)) kwiatuszku ;)
Dziewczyny napiszcie priv macie właśnie FB???
Chciałam wam powiedzieć że od miesiąca jesteśmy w Pl :) jagoda nam strasznie chorowala non stop antybiotyk;((( lobuz zzniej straszny;))) chodzi biega lobuzuje no i mało mowi... ale spokojnie ;);wwkoncu o miesiąc do tyłu jesteśmy ;)
Dziewczyny no iiii okazało się że wpadliśmy i jestem w ciąży;) obecnie 10tydzien zero mdłości gdyby nie test w życiu bym nie myślała że w ciąży jestem bo zmiana klimatu... Angina antybiotyk balangi itd;) hihi i odłożona kasa na procedurę zostaje przeznaczona na wakacje ;)
Jesteśmy poprostu przeszczęśliwi ;) bez żadnych leków leczenia bez niczego hihi jaja jak berety :)
I jak ktoś mi powie że in vitro nen leczy to jestem tego czystym przykładem ;)
Odezwijcie się kochane

Wow, gratuluję!! Taka wpadka to samo szczęście [emoji23]. Super. Spokojnej ciąży Ci życzę!
Napisałam na priv :)
 
Hej moje kochane zaglądam tu do was bo jestem ciekawa co u was???;) gratulacje ;)) kwiatuszku ;)
Dziewczyny napiszcie priv macie właśnie FB???
Chciałam wam powiedzieć że od miesiąca jesteśmy w Pl :) jagoda nam strasznie chorowala non stop antybiotyk;((( lobuz zzniej straszny;))) chodzi biega lobuzuje no i mało mowi... ale spokojnie ;);wwkoncu o miesiąc do tyłu jesteśmy ;)
Dziewczyny no iiii okazało się że wpadliśmy i jestem w ciąży;) obecnie 10tydzien zero mdłości gdyby nie test w życiu bym nie myślała że w ciąży jestem bo zmiana klimatu... Angina antybiotyk balangi itd;) hihi i odłożona kasa na procedurę zostaje przeznaczona na wakacje ;)
Jesteśmy poprostu przeszczęśliwi ;) bez żadnych leków leczenia bez niczego hihi jaja jak berety :)
I jak ktoś mi powie że in vitro nen leczy to jestem tego czystym przykładem ;)
Odezwijcie się kochane

Gratuluję. Cuda naprawdę się zdarzają. Życzę spokojnej ciazy:)
 
Dziękuję ale spokojna niestety nie będzie :((( robiłam ostatnio przeciwciała do grupy krwi... W iwszla konsultacja w rckik i zrobiłam ... No i są przeciwciała keel ...:( Od lipca jadę na Warszawę do diagnostyki hematologicznej jedynej w pl :( jestem załamana nie dość że pierwszy ciąża i komplikacje to teraz jeszcze w drugiej to...
 
Dziękuję ale spokojna niestety nie będzie :((( robiłam ostatnio przeciwciała do grupy krwi... W iwszla konsultacja w rckik i zrobiłam ... No i są przeciwciała keel ...:( Od lipca jadę na Warszawę do diagnostyki hematologicznej jedynej w pl :( jestem załamana nie dość że pierwszy ciąża i komplikacje to teraz jeszcze w drugiej to...

Kaiiina - o masz. Mam nadzieję, że jednak wszystko się ułoży dobrze.[emoji110]
 
reklama
Szukacie dofinansowania do procedury in vitro? Mamy dla was dobrą, noworoczną wiadomość.
Mamy dodatkowe 5 miejsc w programie Czekając na Cud!
Nie zwlekajcie! Dzwońcie do: Kriobank Centrum Leczenia Niepłodności Ginekologia i Położnictwo nr tel: 85 742 10 56. Lekarzem prowadzącym jest Dr Agnieszka Kuczyńska - uwielbiana i ceniona przez Pacjentów.
 

Załączniki

  • 48180379_339021163495951_6126887408861446144_n.jpg
    48180379_339021163495951_6126887408861446144_n.jpg
    216,2 KB · Wyświetleń: 102
Do góry