reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Załamanie

Dołączył(a)
25 Listopad 2016
Postów
13
Mam 19 lat jestem w 26 tygodniu, fizycznie czuję się dobrze, gorzej z psychiką, chłopak zostawił mnie jak się dowiedział o ciąży, mama się do mnie nie odzywa, nie daję już rady


Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zostawił Cię trudno, jego strata widocznie nie był Ciebie wart. A matka czemu się nie odzywa? że jesteś w ciąży ?
 
Może nie bardzo dobrze, ale rozumiem Twój smutek. Jesteście dość młodzi, więc się chłopak pewnie przestraszył, ale przecież finansowo musi wam pomóc po porodzie - taki jego prawny obowiązek.
A mama nie odzywa się od początku, czy teraz ją coś dopadło? Moja też ma problem z akceptacją mojej ciąży ale staram się sobie tłumaczyć że na pewno zmieni zdanie jak się dzidzia urodzi.
Pozdrawiam i pisz co Ci leży na sercu, tak jest łatwiej. A uczysz się jeszcze?
 
Kurcze jakie to niesprawiedliwe!!!!!
Ty co masz Sue jeszcze uczyc,bawic,disco,kina,jeszcze szukac potem pracy ...itd.....itd....bog obdarzyl cie dzueckuem a te ktore chca maja dobra prace I sa w stanie dac dzuecku wszystko staraja Sue latami I nawet invitro im nie pomaga......
Pokaz ten moja wiadomosc mamie i wyslij tak samo twojemu ex ,tchorz jeden ,bedzue szukal dzuecka jak dorosnie zobaczysz
Tobie coz powiedziec ...bedziesz mama to inne zycie zupelnie niz disco szkola kolezanki...Ale podobno bardzo zmienia posiadanie dzuecka .niewiem bo dopiero jestem w ciazy ,zaznaczam ze naleze di tych wlasnie 35+ starajacych sie latami o potomstwo
Tak wiec dziecko to cud bardzo wielki cud !!! Glowa di gory powiedz to mamie bo na ex JuZ lepiej nie liczyc,Ja bym napisala na swieta kartke jego ridzicom ze beda dzuadkami !!!!! Nie zeby prosic o kase (ktora teraz napewbo jest potrzebna), Ale dac I'm di swiadomosci ze beda wkrotce widzuec w wozeczku ich wnuka ;))
Pozdrawiam serdecznue


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może nie bardzo dobrze, ale rozumiem Twój smutek. Jesteście dość młodzi, więc się chłopak pewnie przestraszył, ale przecież finansowo musi wam pomóc po porodzie - taki jego prawny obowiązek.
A mama nie odzywa się od początku, czy teraz ją coś dopadło? Moja też ma problem z akceptacją mojej ciąży ale staram się sobie tłumaczyć że na pewno zmieni zdanie jak się dzidzia urodzi.
Pozdrawiam i pisz co Ci leży na sercu, tak jest łatwiej. A uczysz się jeszcze?

Mama się od początku nie odzywa ,a on ma 23 lata więc no, jest teraz szczęśliwy z inną ,skończyłam liceum

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Musisz jakoś to znieść, ale zobaczysz że jak malenstwo pojawi się na świecie to się wszystko zmieni.
 
Kurcze jakie to niesprawiedliwe!!!!!
Ty co masz Sue jeszcze uczyc,bawic,disco,kina,jeszcze szukac potem pracy ...itd.....itd....bog obdarzyl cie dzueckuem a te ktore chca maja dobra prace I sa w stanie dac dzuecku wszystko staraja Sue latami I nawet invitro im nie pomaga......
Pokaz ten moja wiadomosc mamie i wyslij tak samo twojemu ex ,tchorz jeden ,bedzue szukal dzuecka jak dorosnie zobaczysz
Tobie coz powiedziec ...bedziesz mama to inne zycie zupelnie niz disco szkola kolezanki...Ale podobno bardzo zmienia posiadanie dzuecka .niewiem bo dopiero jestem w ciazy ,zaznaczam ze naleze di tych wlasnie 35+ starajacych sie latami o potomstwo
Tak wiec dziecko to cud bardzo wielki cud !!! Glowa di gory powiedz to mamie bo na ex JuZ lepiej nie liczyc,Ja bym napisala na swieta kartke jego ridzicom ze beda dzuadkami !!!!! Nie zeby prosic o kase (ktora teraz napewbo jest potrzebna), Ale dac I'm di swiadomosci ze beda wkrotce widzuec w wozeczku ich wnuka ;))
Pozdrawiam serdecznue


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To jest bardzo niesprawiedliwe

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A nie staralas się z mamą porozmawiać, powiedzieć jej jak chwili obecnej się czujesz? że potrzebujesz wsparcia z jej strony itd?
 
Do góry