reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zalegający katar.

vieblonde

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Czerwiec 2019
Postów
25
Moja młodsza córka kiedy tylko łapie ją przeziębienie odrazu dostaje kataru ale takiego którego nie może ani wydmuchac, to jest naprawdę bardzo problematyczne gdyż wcześniej często chorowała na zapalenie płuc oraz zapalenie oskrzeli a nawet infekcja ucha była. Więc mój lekarz stwierdził żeby przebadac jej migdalki bo zauważyła że trzeci jest powiększony i być może trzeba będzie usuwać. Miał ktoś z was taki problem u dziecka? Wizyta u specjalisty dopiero 10 grudnia ale tak z ciekawości pytam jak to wygląda.
 
reklama
Moja córka miała usunięcie migdałków, bo miała przerost trzeciego oraz podcinali jej boczne. Jednego dnia wycięli, drugiego była w domu. Przestała tak chorować, przestała mieć bezdechy i nie chrapie :)
 
W jakim wieku jest Twoja córka @aniaslu? Moja ma 3 latka i też stwierdzony przerośnięty 3 migdał ale lekarz powiedział że jeszcze za wcześnie na wycinanie. Zastanawiam się nad konsultacja z kimś innym.
 
Moja młodsza córka kiedy tylko łapie ją przeziębienie odrazu dostaje kataru ale takiego którego nie może ani wydmuchac, to jest naprawdę bardzo problematyczne gdyż wcześniej często chorowała na zapalenie płuc oraz zapalenie oskrzeli a nawet infekcja ucha była. Więc mój lekarz stwierdził żeby przebadac jej migdalki bo zauważyła że trzeci jest powiększony i być może trzeba będzie usuwać. Miał ktoś z was taki problem u dziecka? Wizyta u specjalisty dopiero 10 grudnia ale tak z ciekawości pytam jak to wygląda.
Do nosa polecam Ectimer.
Przy powiększonym migdale występuje zatkany nos i dosyć często kaszel.
 
W jakim wieku jest Twoja córka @aniaslu? Moja ma 3 latka i też stwierdzony przerośnięty 3 migdał ale lekarz powiedział że jeszcze za wcześnie na wycinanie. Zastanawiam się nad konsultacja z kimś innym.
Nie zaleca się wykonywania zabiegu usuwania trzeciego migdałka u dzieci poniżej 6 roku życia z tego względu, że po prostu przerośnięty migdałek może odrosnąć na nowo.
 
reklama
reklama
Poważnie. Migdałki usuwane zbyt wcześnie mogą odrastać. Radziłabym ci przełożyć zabieg o rok później.
Dobry laryngolog powinien cię o tym uprzedzić, no chyba że sama się uparłaś na zabieg za rok ;)
Syn będzie miał zabieg w Kajetanach. Kazali zadzwonić w maju, termin byłby na wrzesień. Czy 4 Msc przed 6 tokiem życia zrobi różnice? :)
 
Do góry