reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaległy zasiłek rodzinny.

agunia31

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2010
Postów
529
Miasto
GDAŃSK
Witam.
Chciałam się dowiedzieć czy można ubiegać się o zaległy zasiłek rodzinny.
22 lutego urodziłam syna,9 maja złożyłam pozew o alimenty,sprawa odbyła się dopiero 8 września. W Mops powiedzieli,że wniosek mogę złożyć dopiero jak otrzymam wyrok. Czy mogę się starać,aby nadpłacili mi zasiłek rodzinny od dnia złożenia wniosku,czyli od maja?
Dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
 
reklama
Witam.
Chciałam się dowiedzieć czy można ubiegać się o zaległy zasiłek rodzinny.
22 lutego urodziłam syna,9 maja złożyłam pozew o alimenty,sprawa odbyła się dopiero 8 września. W Mops powiedzieli,że wniosek mogę złożyć dopiero jak otrzymam wyrok. Czy mogę się starać,aby nadpłacili mi zasiłek rodzinny od dnia złożenia wniosku,czyli od maja?
Dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

Nie ma możliwości przyznania zasiłku wstecz.
 
Do góry