reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

zamek na brzuchu :))

aria

mama the best
Rozwiązania
0
czy ktoras moze mi powiedziec w jakim czasie od porodu znikaja przebarwienia skory z ciazy. chodzi mi o ciemna pigmentacje np. kreska na brzuchu
bo mi sie juz znudzila:-D:-):happy::-p:tak:;-)

reklama

domi03

Moja Niunia <3 SaRuNiA <3
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
moja corcia ma juz prawie 7 miesięcy a kreska na brzuchu juz dawno poszla w zapomnienie-mialam ją może ok. 3 miesięcy (nie dluzej)

zoe

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Moja cora niedlugo konczy cztery miesiace, a krecha jak byla, tak jest. Moze troche bledsza. Za to na piersiach juz prawie zeszlo.

Bedziesz musiala sie uzbroic w cierpliwosc ;-)

Mamoot

Potrójna mama
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Zoe, u mnie blada krecha jeszcze rok po porodzie była. Więc to chyba bardzo indywidualne.:-)

Natalia85

Sierpniowa mama'07 mama Piotrusia
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Ja też mam jeszcze kreske na brzuchu....no ale u mnie to jeszcze troche świeża sprawa:-p

wesolutka

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Rozwiązania
0
Ja nawet swoja lubilam. Zniknela po pol roku.

patrycja24berlin

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Miasto
xxx
Rozwiązania
0
Moja znikla gdzies ok.3 miesiaca...Szczerze powiem ze nawet nie wiem kiedy i jak-tak jakby mi ktos ja zerwal lub zgumkowal...ale w 4 miesiacu na bank juz jej nie mialam...

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry