reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zamek na brzuchu :))

aria

mama the best
Dołączył(a)
1 Październik 2007
Postów
126
czy ktoras moze mi powiedziec w jakim czasie od porodu znikaja przebarwienia skory z ciazy. chodzi mi o ciemna pigmentacje np. kreska na brzuchu
bo mi sie juz znudzila:-D:-):happy::-p:tak:;-)
 
reklama
moja corcia ma juz prawie 7 miesięcy a kreska na brzuchu juz dawno poszla w zapomnienie-mialam ją może ok. 3 miesięcy (nie dluzej)
 
Moja cora niedlugo konczy cztery miesiace, a krecha jak byla, tak jest. Moze troche bledsza. Za to na piersiach juz prawie zeszlo.

Bedziesz musiala sie uzbroic w cierpliwosc ;-)
 
Moja znikla gdzies ok.3 miesiaca...Szczerze powiem ze nawet nie wiem kiedy i jak-tak jakby mi ktos ja zerwal lub zgumkowal...ale w 4 miesiacu na bank juz jej nie mialam...
 
reklama
Do góry