reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zamienie pieluchę na nocnik czyli rady mam jak na nocnik siadac mam

reklama
magda skutki uboczne muszą być :-D

kumpela odpieluchowuje swojego 2-letniego synka i np. dla niej sygnałem, że będzie sikał jest to jak zaczyna się trzymać za siuraska :-) wtedy pędem lecą do łazienki na nocnik!
 
u nas sprawa nocnika juz dawno załatwiona.
paweł chodzi bez pampersów zarówno po domu, jak i na spacery...
zawsze woła gdy chce, czasem na dworze zdarza mu sie popuscic kropelke ale szybko krzyczy ze chce siku
tylko teraz mam problem bo jest zimno i przeciez nie bede go rozbierac na dworze...a on nie umie jeszcze sikac na stojąco:sorry:
no i chyba na spacery bede zakładała mu pieluche..mam nadzieje ze to nie wpłynie na jego kontrolowanie potrzeb:-p
 
weroniczki Tadzio też już nie nosi pieluch, może to dlatego że Pawełek i Tadzio maja na przykład starsze rodzeństwo:sorry:
Łukasz też jak robi kupke to się chowa, wchodzi pod stół, a na nocnik owszem siada ale nic nie robi:sorry:
 
reklama
U nas też pielucha to jeszcze nieodłączny towarzysz Filipa. Owszem mały siada na nocnik, zrobi siusiu, ale nie sygnalizuje, że chce, jak ma np. założone slipki. Jak biega z gołym "sikorem" to siada na nocnik jak mu się zachce.
Matko, kiedy te pieluszyska się skończą.:szok:
 
Do góry