reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zamkniete skasowane styczniowe mamy 2020?

Eda Helena

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Czerwiec 2019
Postów
556
Witam, nie wiem czy to dobre miejsce na tego typu temat, ale zaistnial problem...
Otoz pisalam regularnie w temacie Styczniowe mamy 2020. Prosilysmy administratora o ustanowienie / zmiane naszego tematu jako prywatnego badz stworzyc nowe zamkniete dla naszej grupy styczniowych mam, by czuc sie bardziej swobodnie. Okazuje sie, ze temat calkiem sie "zagubil", nie ma go. Zniknąl? Za to zauwazylam ( lecz nie mam dostepu do niego) ze powstal temat Stycznioweczki 2020 w dziale forum zamknietego (prywatnego).
Moje zdziwienie: dlaczego styczniowe mamy nie sa dostepne, co z naszymi postami, z postami moich kolezanek?
 
reklama
O co chodzi?
Screenshot_20191031-080458_Opera%20Mini.jpeg
 
Wygląda na to ze skasowali nasz wątek Styczniowe mamy 2020...
A w zawartosci między innymi lista styczniowek, ktore chcialy oddzielny prywatny/zamkniety tylko dla naszej grupy styczniowek wątek...
 
reklama
reklama
Do góry