reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

** Zamknięty **

reklama
Matko, jakie przepychanki słowne :/ I po co to?

Moje zdanie jest takie:
* Wątek zamknięty został utworzony - i dobrze.
* Dostęp do niego mają osoby "sprawdzone", udzielające się, takie które chcą się kawałkiem swojego życia podzielić - i tak jest na wszystkich forach.
* ALE uważam, że wątek zamknięty powinien się rozkręcać OD NOWA. Tak jak to zostało zrobione parę mies. temu, kiedy powstał.
* Wszystkie tematy, które były tworzone na otwartym powinny na otwartym zostać - dlaczego pozbawiać dziewczyny, które wchodzą tu po konkretne informacje, możliwości doczytania czegoś o wózkach, wyprawkach itp.?
* Co do listy rozpakowanych, gratulacji i opisów porodu nie mam zdania - na moich starych wątkach były na forum ogólnym, otwartym.

Dziewczyny, które się rzadko udzielają, mają rację - przez te masowe przenosiny została im zabrana możliwość skorzystania z wielu cennych informacji, dla wymiany których zresztą to forum powstało.
 
AnetaNorwegia naucz się czytać ze zrozumieniem i uważaj żeby Ciebie kiedyś Bóg nie pokarał, bo nie ładnie obrażać osobę niepełnosprawną....
 
No, nie ma to jak pojechać inwektywami zamiast rozmawiać :/

Ja np. też chciałabym nadal czytać wątek otwarty i wymieniać się doświadczeniami z dziewczynami, które rzadko tu wchodzą, ale czasem mają jakiś problem, który chcą rozwiązać.

To co? Na zamknięty nie mam w takim razie wstępu? Bo się dwie grupy zrobiły?
 
Dziewczyny dosyć tych kłótni no to się mija z celem ..pewne rzeczy zostały źle odczytane .. Ewa poczytaj czemu ten watek został przeniesiony na zamknięty..np. NA FB..
Ja rozumiem wszystko ale były rozmowy też na ogólnym ze jest zamiar przeniesienia tego wszystkiego.. Czemu wtedy nikt nie protestowal ..
Teraz trzeba rozwiązać sytuacje i zrobić głosowanie czy znowu nie przenosimy tego ogólnego tutaj . Tak jak napisałamnie rozumiem oburzenia teraz przecież można było wcześniej wyrazić swoją opinię
 
Rozmowy były prowadzone wczoraj :p Mnie wczoraj nie było. A fb nie ogarniam już od dłuższego czasu. Jakbym była, to bym napisała to samo wczoraj ;)

Poza tym nie jest to sprawa życia i śmierci. Mimo wszystko moim zdaniem stare forum powinno zostać bez zmian, a nowe - być budowane od zera.

Ale to kropla w morzu opinii i oczywiście dostosuję się do większości. Po wyrażeniu swojego zdania ;)

Zmroziła mnie dziś jedynie atmosfera. Dotąd niespotykana NIGDY na marcowym wątku, nawet przy najbardziej kontrowersyjnych tematach! Rozumiem, że hormony buzują, bo terminy blisko, ale bez przesady :p
 
Ewa tak jak napisałam trzeba znaleźć.rozwiązanie..
Mnie denerwuje fakt ze ktoś czyta a nie piszę ale rozumiem argumenty o tym ze forum ma być też miejscem użytkowym uważam ze szkoda tym bardziej teraz tracić nerwy na kłótnie.. Ale dziewczyny też sa nie wporzadku bo mogły się odzywać choćby jednym zdaniem
 
reklama
Do góry