reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

** Zamknięty **

reklama
I myślę, że to wstępnie końcowa lista, którą już można zgłosić jeśli ktoś będzie chciał albo o kimś zapomniałyśmy to się jeszcze dopisze:-)a fajnie by było gdyby dziewczyny już miały dostęp:p
 
Motorhead
Nastka-83
nieznajoma1991
julianna*
jaspis
Igem
Jolcia_
Jo_asia
nikaa51
czarnyloczek
kasiak-l
mamatek
kainkas
malpawzoo
josek
nifla
juszka1988
jaspis


Piszę do adminki o to, żeby te osoby dodać, jak którąś pominęłam to bardzo przepraszam :-( i proszę o przypomnienie się na tym wątku lub na priv :tak:
 
Munius usun jak możesz z wątku zamkniętego te tematy : wątek na sygnale, z przepisami, zdjęcia z usg i brzuszków, pokoiki.. albo daj mi dostęp bo okazało się, że da się to przenieść z ogólnego więc nie potrzebnie nowe założyłam:-)
 
reklama
Do góry