reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

** Zamknięty **

Bez przesady, nie ma co roztrząsać, jest temat, są marcówki i tyle, jak ktoś chciał to się udzielał, ja jak tu weszłam to mi aż głupio było czytać, bo widziałam, że dziewczyny pisały o prywatnych sprawach i od razu się udzieliłam jak tylko się zalogowałam.
 
reklama
i secreto powiem Tobie, że jesteś niemiła, nie znasz to nie pisz takich rzeczy, jeszcze raz podkreślam, że o dostęp do zamkniętego nie prosiłam!
 
To w tematach typu wyprawka, etc też macie prywatne sprawy??? A może w urlopach macierzyńskich???

Jezu, ile rzeczy prywatnych rzeczy wychodzi na jaw na forach w których ja uczestniczę i jakoś nie ma takich problemów, nikt nie prywatyzuje sobie forów, bo boi się że ktoś coś przeczyta. Ile niepowodzeń po transferach, poronień, ciąż biochemicznych, problemów ze stymulacjami i każdy mógł wejść. A tutaj??? Paranoja....
 
ja o dostęp nie prosiłam secreto tylko pisałam, że niepodobna mi się, że marcowe mamusie całkowicie zginęły z ogólnego i wcale tam być nie muszę, a jestem od prawie początku ciąży tu tylko mało się udzielam ale to ze względu... a zresztą...

Ze względu na co...?
 
Dokładnie ja jestem osobą niedowidzącą i mało się udzielam ale lubiłam podzielić się z Wami wrażeniami po wizytach i rozwojem mojego maluszka, teraz nie będę miała gdzie :-(

Z całym szacunkiem...ale piszesz ze lubilas podzielić się wrażeniami...jakos nikt ich nie pamięta bo masz zaledwie niecale 30 postów...
Tak naprawdę większość z nas Cie nie pamięta....
I co ma niedowidzenie do tematu? Kazda ma jakieś wady/dysfunkcje/itp... :eek::baffled:
 
Witam!! KIedyś na początku pisałam trochę tu na forum ale potem z braku czasu tylko stralam się na bieżąco Was czytać , niestey teraz z powodu tego, ze preniesliscie się na zamknięty nie mam dostępu ;P
Czy możecie mnie dodac do listy osob które maja tam dostep? I w miere możliwości będę starala się też pisać;)


Sorry ale Ciebie to kompletnie nie kojarzymy, wiec sorry ale nie jestem za tym byś miała dostęp do prywatnego - bo tam nie ma miejsca dla tych co podczytują i oglądają ale dla tych dla których relacje między kobietami z podobną sytuacją są na tyle ważne ze potrafią się otworzyć i pisać od serca...

A i to się kupy nie trzyma : z braku czasu - starałam się na bieżąco was czytac - a na to był czas???????? eeeeeeeeee?
 
Ostatnia edycja:
Przepraszam bardzo, ale my nie musimy się Wam tłumaczyć dlaczego chciałyśmy przenieść się na "forum prywatne"... :szok:
Przejęcie jakby nie wiadomo co się stało, po prostu chciałyśmy się "zamknąć" od "podczytywaczek" czy prowokatorek...a ostatnio jedna już tu się trafiła...
 
Agnis pisałam o każdej swojej wizycie i o rozwoju mojego maluszka, to ze ktoś mało pisze nie oznacza, że jest wścibski... kończę temat, dzięki
 
reklama
Z całym szacunkiem...ale piszesz ze lubilas podzielić się wrażeniami...jakos nikt ich nie pamięta bo masz zaledwie niecale 30 postów...
Tak naprawdę większość z nas Cie nie pamięta....
I co ma niedowidzenie do tematu? Kazda ma jakieś wady/dysfunkcje/itp... :eek::baffled:

Jak ktoś niedowidzi i siedzi na forum to sorry... :szok::szok::szok: Nie skomentuje.
 
Do góry