reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

** Zamknięty **

reklama
ja nawet nie wiem gdzie jest ten zamknięty.... o którym się dowiedziałam z fb... i cały dzień się dobijałam na forum i teraz wreszcie mi sie udało...
 
Secreto - widzę, że już nie muszę usuwać :tak:

*-*-*-*

Dziewczyny, jak to jest z tym prywatnym forum, bo ja piszę do adminki żeby udostępniła osobom, które wpisywałam na listę dojście do forum, a ona odpisuje:

Odp: wątek prywatny
jaspis, Jolcia_ i jeszcze ktoś ale teraz nie pamiętam miały dostęp do waszego wątku, dodałam pozostałe osoby
:-)

Zobaczcie czy nie macie dostępu żebym nie musiała tak wypisywać z każdą osobą, a tu się okaże, że ma dostęp :-D


 
Witam :-) Powiem Wam, że jest to trochę nie w porządku, iż cały wątek ogólny mamusie marzec przeniosłyście na zamknięty, co z osobami które mało się udzielają, albo takimi które chciałyby tylko się wypowiedzieć od czasu do czasu hmmm
 
Zgadzam się.
Forum otwarte nie może umrzeć sobie tak po prostu. Dużo osób dołączy jeszcze po porodzie, część się bardzo zaangażuje na pewno. Musi być miejsce, żeby gdzieś pisać.

A jak ktoś pisał na ogólnym otwartym wątku o jakichś osobistych sprawach, no to trudno - przecież było wiadomo, że to czyta każdy ;) Zawsze można swoje posty pousuwać.
 
reklama
Dokładnie ja jestem osobą niedowidzącą i mało się udzielam ale lubiłam podzielić się z Wami wrażeniami po wizytach i rozwojem mojego maluszka, teraz nie będę miała gdzie :-(
 
Do góry