reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

** Zamknięty **

reklama
Witam!! KIedyś na początku pisałam trochę tu na forum ale potem z braku czasu tylko stralam się na bieżąco Was czytać , niestey teraz z powodu tego, ze preniesliscie się na zamknięty nie mam dostępu ;P
Czy możecie mnie dodac do listy osob które maja tam dostep? I w miere możliwości będę starala się też pisać;)
 
Dziewczyny a nie uważacie, że to trochę głupio z waszej strony prosić o dostęp teraz kiedy do porodu zostało tak niewiele... przecież jest w tym jakiś cel, że przeniosłyśmy na zamknięty ... my się już zżyłyśmy ze sobą, mamy do siebie zaufanie itd.. Was nie mogłyśmy poznać ... My piszemy o swoim życiu wtedy kiedy nam jest źle i dobrze i chcemy mieć jakąś prywatność.. a to chyba nie jest książka z fajnymi czy innymi historyjkami żeby podczytywać ... przepraszam ale to jest moje zdanie
 
secreto ja rozumiem temat dla osób które się zżyły, mówią o swoim prywatnych sprawach, wklejają zdjęcia które są dla oczu tylko wybranych. Ale w tym celu można stworzyć temat, dwa, trzy które będą tylko dla zaprzyjaźnionych osób. Istnieje też facebook i tam można stworzyć prywatne forum, tak mamy z dziewczynami z ciężarówek po in vitro. Można też stworzyć prywatne forum i tam dać dostęp zaprzyjaźnionym. Ale jeżeli to podforum nazywa się "marcowe mamy 2014" to powinno być dostępne dla wszystkich takich mam. Na każdy miesiąc w roku powstaje takie forum i powinno być dla każdego zainteresowanego dostępne. Pierwszy raz widzę, aby tak "sprywatyzować" forum....
 
ja o dostęp nie prosiłam secreto tylko pisałam, że niepodobna mi się, że marcowe mamusie całkowicie zginęły z ogólnego i wcale tam być nie muszę, a jestem od prawie początku ciąży tu tylko mało się udzielam ale to ze względu... a zresztą...
 
reklama
z pewnością na zamkniętym zdjęcie bym umieściła i napisała coś więcej o sobie ale widzę, że wątek tylko dla wybranych, w takim razie dziękuję za dostęp jest mi niepotrzebny!
 
Do góry