reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaniedbanie higieny osobistej

Daga1995

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Październik 2020
Postów
194
Hejka. Post może wydać wam się śmieszny albo fejkowy ale mam problem z partnerem, mianowicie, nie dba zupełnie o higienę osobista i wiecie gdyby to chodziło o zwykle golenie czy coś to pol biedy ale tutaj jesg większy problem on się po prostu nie myje. Tak dobrze czytacie. Muszę go zaganiać, on się śmieje ze ostatni raz myl się 2 tygodnie temu ale pachy sobie podmyje i Dolne partie ciała ale ja tego nie widzę. Oczywiście on chce się kochać ale ja jestem w ciąży i boję się że będę miała wiecznie infekcje przez niego. Co robić?
 
reklama
Kochana, może lekko żartobliwie doradzę ale... hmmm- na szlabanie na sprawy łóżkowe nie takie tematy kobiety "załatwiają", a więc zrób blokadę na sex, a zobaczysz jak szybko pod prysznic pobiegnie. Powodzenia ;)
 
A tłumaczyłaś, że to groźne dla Ciebie i maluszka?
Pokaż Mu może jakieś artykuły na necie, ze od infekcji, nawet w ukł. moczowym dziewczyny traciły ciażę.
Może to jakoś uzmysłowi skalę problemu.
 
Jesli wczesniej dbal o siebie, jak normalny czlowiek i nagle cos sie zmienilo to ja bym nie straszyla brakiem seksu tylko bym powiedziala od razu, ze brzydze sie zyc z brudasem i albo zacznie o siebie dbac, albo adios 😁
 
Jesli wczesniej dbal o siebie, jak normalny czlowiek i nagle cos sie zmienilo to ja bym nie straszyla brakiem seksu tylko bym powiedziala od razu, ze brzydze sie zyc z brudasem i albo zacznie o siebie dbac, albo adios 😁
+1

Ja bym w pierwszej kolejności wywaliła go z łóżka. Nie będę spać z brudasem.
 
reklama
Co za dziwna relacja że nie możesz mu po prostu powiedzieć żeby się umył?
Szantaz seksem? Serio? Na zasadzie że "jak się umyjesz to dostaniesz nagrode"? To dorosły facet jest! A nie dziecko któremu trzeba dać cukierka za kąpiel... dziewczyny załamujecie mnie 😁

Nie wyobrażam sobie ze musiałabym szantazowac czymkolwiek mojego partnera. Pewnie przestałby być moim partnerem gdybym musiała coś takiego robić.
Proponuję szczerą rozmowę zamiast szantazu i powiedzenie wprost
 
Do góry