reklama

zaniedbywanie dziecka

Temat na forum 'Wychowanie' rozpoczęty przez as-asia1989, 25 Listopad 2011.

1. as-asia1989

as-asia1989 Fanka BB :)

Opowiem wam historie moich znajomych i chciałąbym żebyście mi doradzili co mam w tej sprawie zrobić.No dobra zaczne od początku,
    Mojej siostry chłopaka brat ma dziecko Majke majka ma 10 miesięcy i jej matka Angelika lat (20-21) zaniedbuje majke nie dba o nią. Zaczełosię to już jak mała się urodziła jak ją karmiła piersią to specjalnie jadła cipsy różne śwństwa a jak każdy jej mówił że nie może jeść takich rzeczy z do każdego z pyskiem że to jej dziecko.Do miesięcznego dziecka podrafiła krzyczeć"jedz szybciej bo ci przy*******e" gdy zabiera mała do swoich rodziców małą przyjerzdza jeszcze bardziej roztrzesiona ostatnio gdy ojciec majki był w pracy na nocke angelika wziełą mała do siebie do łóżka żeby z nią spałą zamiast połorzyć ją od ściany to położyła ją od brzega i w ciągu jednej nocy majka spadła z 3 amoze nawet 4 razy z łóżka waląc o podłoge głuwką :rofl2: aż w końcu mojej siostry chłopak bo spał u nich wstał bo mała leżała i płakała na podłodze złapał angelike za wszach bo spałą (nawet się nie obudziła jak mają płakała) i zaczoł drzeć się na nią no to wstała i wzieła tą mała z tej podłogi
    Dodam że Majeczka mieszka z matką ojcem babcią i dzidkiem. Ojciec dba o Majke jak tylko może tylko ta angelika jest taka że nikogo nie słucha jak było lato to jak wychodziłą z nią na dwór to ją tak grubo ubierałą że mała chora byłą od razu teraz jak jest zima zamiast ubrać jej kombinezon to ona w kurteczke jesienną ją ubiera .Majka była już 2czy 3 razy w szpitalu ona z małą w tym szpitalu nie siedziałą tylko babcia albo dziadek bo ona twierdziłą że musi się wyspać. Majka ma 10 mkiesięcy a je tylko mleko bo angelika twierdzi że jest małą jak ostatnio poszła do sklepu to moja siostra z nią siedziała to dała jej pomidorawe z ryżem to jak wruciłą małej matka jak zobaczyłą ze natalka daje jej tą zupe to zrobiła wielką awanture( angelika robi wszystkim ciągle awantury ojca majki wyzywa pluje od hujów go przezywa babcie majki też potrafiła uderzyć)dodam że ojciec babcia dziadek i mojej siostry chłopak kupują majce obiadki deserki ale wtedy kiedy oni nie widzą olbo ich nie ma ona sama wszysto zje. Mi szkoda jest tej małej majeczki i daje ubranka po swoich córeczkach dla niej ole ona potrafi je wywieść do matki dla swojej siostry a sama majce nic nigdy nie kupiła jak jej ktoś dał pieniądze dla majki np. na chściny to wydałą je dla siebie na rzeczy a dla majki nic majka chodzi brudna mokra ma odparzoną dupke. Ja wychodzi z nią na dwór zamiast przebrać jej mokre body to nie ubierze jej na mokre sweterek i tak z nią wyjdzie a póżniej majka ma zapaleniu płuc.

No i ja nie chce tego tak zostawić ale nie wiem co mam robić myślałąm żeby tak iść do środowiskowej i jej to wszysto powiedzieć i żeby ona poszłą do nich i nastraszyłą troche tą angelike
    Doradzcie prosze co mam zrobić

2. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

koniecznie to gdzies zglos mops albo gops polecam

3. reklama
  4. Serduszko1

Serduszko1 Fanka BB :)

Tak jak Matrusia pisała koniecznie zgłoś to do mops-u..
    żal takiego dziecka :(:(:(:(
    A ojciec tego dziecka nie potrafi nic zrobić?? Przeciez pewnie widzi jak ona ją zaniedbuje..... Powinien ograniczyć jej prawa do Majki i sam sie nią zająć.. :crazy::angry:

5. rossa

rossa Fanka BB :)

boże to straszne co piszesz, tak mi szkoda tego dziecka. Dobrze, że nie chcesz tego tak zostawić, bo niestety jest zbyt wiele takich zaniedbywanych, niekochanych dzieci.
    a może ona ma depresję poporodową i przydałby się psycholog

6. Tygrysek1985

zgadzam sie tez z tym co pisze patrycja

7. Serduszko1

To sie w głowie nie mieści :angry:
    ja rozumiem że jest młoda i w ogóle że może nie dorosła do dziecka... ale nie ona jedna urodziła młodo a gdyby wszystkie młode mamy tak sie zachowywały to byłby jakiś koszmar... Ja sama urodziłam wręcz bardzo młodo ale w życiu nie pozwoliłam i nie pozwole by moim dzieciom stała sie jakakolwiek krzywda...:no:

8. happybeti

happybeti show must go on...

MOPS- jak nic nie poskutkuje szybko_Ojciec dziecka,czyli brat twojego chłopaka,tak?Co z nim nie tak,że pozwala swoje dziecko tak traktować????Oboje widze "nadają się " na rodzicow.
    Dziadkowie- moze to jest wyjście?Żeby wystapili do sądu rodzinnego o przyznanie im opieki nad Majeczką?Straszne to i TRZEBA cos zrobic,zanim dojdzie do tragedii.widac ewidentnie,ze ta cała Andzelika kompletnie nie interesuje sie dzieckiem,bo mozna nie miec doswiadczenia,ale zwykły zdrowy rozsądek i miłość mówi,zeby dziecko np. przebrac!!!:wściekła/y::no::angry::baffled:

9. Tygrysek1985

wlasnie zglos to szybko poki to jakiejs tragedii nie doszlo

10. reklama
  11. Serduszko1

Ja bym nie czekała na nic....
    tak myśle że nawet jakby Maja trafiła do domu dziecka to miałaby tam o wiele lepiej niż przy pożal sie Boże "matce"......

12. Marihuanna

Marihuanna Zaangażowana w BB

Witam Panie :)
    wydaje mi się ze najpierw trzeba by było porozmawiać z ojcem dziecka , dziadkami .. nie rozumiem jak mogą pozwalać na takie zachowanie i traktowania dziecka.
    MOPs w razie konieczności ...chociaż wątpię ze na ta kobietę to by podziałało ... boja się te którym zależy na dziecku.

Poleć forum