reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaniepokojona

Dołączył(a)
2 Luty 2010
Postów
1
Witam.Jestem mamą trzymiesięcznej Martynki.Opisuję mój problem. Moja córeczka ma straszne problemy z zasypianiem. Cała się pręży,wygina i przy tym płacze. Tak ma nawet jak nie ma ataku kolki. W czasie snu wybudza się z krzykiem z bólu i słyszę jak jej "gra" w jelitkach. Tak też ma jak pije mleczko. Zaznaczę, że karmię sztucznie Bebilon Comfort 1. Oprócz tego ma zielone kupeczki rzadkie i śmierdzące.Przy oddawaniu "bączków" napina się jakby ją to bolało. Może to nerwy bo w czasie ciąży chodziłam bardzo nerwowa.Pediatra przy badaniu stwierdził że wszystko jest ok, ale mnie te objawy bardzo niepokoją. Proszę o opinię, czy tak może być, nawet w przypadku gdy dziecko jest zdrowe.:-(
 
reklama
zielona kupka to efekt utleniającego się żelaza bedącego w mleku....ale spróbuj zmienic mleko może to rzeczywiście córeczce nie odpowiada.....ach i pamietaj o przepajaniu dziecka,bo malce karmione sztucznie powinny pic równiez wode przegotowaną.....moge jeszcze polecic herbatke na trawienie HIPP mojemu synkowi w trudnych momentach pomagala bardzo....
 
zawsze do mleka możesz dodać espumisan w kroplach albo esputicon, masujcie często brzuszek, no i faktycznie może dziecko nie toleruje albo białka, albo laktozy....
możesz też podawac dicoflor30 lub inne probiotyki dla dzieci ....bo to nie zaszkodzi.
 
Myślę, że z tym najlepiej udać się do pediatry, my mieliśmy podobny problem tylko, że z mlekiem Nan i pediatra zaleciła zmianę mleka i teraz jest ok :-) Proponuję również podawanie herbatki rumiankowej, ale nie takiej w granulkach, tylko takiej do zaparzania, naszej córeczce bardzo pomogła na podobne problemy :happy2:
 
Do góry