reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zanik bólu piersi w 5tc

reklama
Mi w 8 tygodniu ciąży przeszły wszystkie dolegliwości ciążowe takie jak mdłości czy ból piersi,zaczęłam się czuć jakbym w ogóle w ciąży nie była,byłam wręcz przekonana ze utraciłam ciąże, a tu proszę :D dziś jestem w 21 tygodniu jej trwania także głowa do góry :)
 
Mi w 8 tygodniu ciąży przeszły wszystkie dolegliwości ciążowe takie jak mdłości czy ból piersi,zaczęłam się czuć jakbym w ogóle w ciąży nie była,byłam wręcz przekonana ze utraciłam ciąże, a tu proszę :D dziś jestem w 21 tygodniu jej trwania także głowa do góry :)
Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku ☺️
 
Cześć dziewczyny ☺️
Zaczęłam właśnie 5tc ciąży, piersi do wczoraj były mega nabrzmiałe, bolały, najgorzej po zdjęciu stanika.
Dzisiaj rano zorientowałam się, że ten ból ustał, stał się mniejszy niż do tej pory.
Wizyta u ginekologa dopiero w piątek.
Czy powinnam się obawiać?
To moja pierwsza ciąża i mega się boję, czy to normalne że piersi mogą przestać boleć tak z dnia na dzień?
Ja też jak mnie piersi przestawały boleć to dostawałam ataku paniki, że to się napewno źle skończy. Nic takiego się nie stało, dziś jesteśmy 29+1 już 🙂💙
 
reklama
Mi w 8 tygodniu ciąży przeszły wszystkie dolegliwości ciążowe takie jak mdłości czy ból piersi,zaczęłam się czuć jakbym w ogóle w ciąży nie była,byłam wręcz przekonana ze utraciłam ciąże, a tu proszę :D dziś jestem w 21 tygodniu jej trwania także głowa do góry :)
ja połowę ciąży nie czułam jej objawów 🤷 teraz zgaga nie daje mi zapomnieć. A piersi przestawały i znów zaczynały boleć.. ☺️
 
Do góry