reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zanik bólu piersi w 5tc

reklama
Ja do 8 tc w ogole nie mialam bolu piersi. A potem nagle sie pojawil, ale tylko przy dotykaniu ich, bo tak to w sumie bylo ok. Potem jakos po 12 tc bol zanikl, a teraz 24 tc i znowu bol wrocil, a wlasciwie taka tkliwosc. Wiec spokojnie, nie stresuj sie jak sama widzisz u kazdej z nas to inaczej wyglada i nie musi to oznaczac niczego zlego ;)

A no i gratulacje! Zycze spokojnej ciazy!
 
Ja do 8 tc w ogole nie mialam bolu piersi. A potem nagle sie pojawil, ale tylko przy dotykaniu ich, bo tak to w sumie bylo ok. Potem jakos po 12 tc bol zanikl, a teraz 24 tc i znowu bol wrocil, a wlasciwie taka tkliwosc. Wiec spokojnie, nie stresuj sie jak sama widzisz u kazdej z nas to inaczej wyglada i nie musi to oznaczac niczego zlego ;)

A no i gratulacje! Zycze spokojnej ciazy!
Nie dziękuję ✊
Myślałam, że sam zanik bólu może już świadczyć o czymś złym, ale z tego co widzę, to wiele dziewczyn tak ma i dopóki nie pojawia się krwawienie bądź plamienie, nie powinnam się martwić ☺️
 
reklama
Do góry