reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zanik bolu piersi w ciazy

Dołączył(a)
2 Lipiec 2020
Postów
10
Czesc, obecnie jestem w ciazy 4t 3d. Jestem juz po jednym poronieniu, wiec od poczatku biore acard, duphaston i luteine. Przyrosty bety mam powyzej 100 procent. Wczoraj rano jeszcze robilam bete i mialam przyrost ponad 115 procent a od wieczora znikal mi bol piersi. Wczesniej strasznie mnie bolaly, a teraz praktycznie wcale. Innych objawow nie mam. Czy ktoras z Was miala podobnie i na USG pojawilo sie bijace serducho?
 
reklama
Ze spokojem nie musisz od razu mieć wszystkich objawów, mnie piersi bolały tylko przy ich dotykniu, mdłości też nie miałam jedynie kolacja po 10tc lądowała w wc, teraz mam 22 tc.
 
Czesc, obecnie jestem w ciazy 4t 3d. Jestem juz po jednym poronieniu, wiec od poczatku biore acard, duphaston i luteine. Przyrosty bety mam powyzej 100 procent. Wczoraj rano jeszcze robilam bete i mialam przyrost ponad 115 procent a od wieczora znikal mi bol piersi. Wczesniej strasznie mnie bolaly, a teraz praktycznie wcale. Innych objawow nie mam. Czy ktoras z Was miala podobnie i na USG pojawilo sie bijace serducho?
Myślę, że nie ma co się nakręcać, ale różnie może być. U mnie jedynym objawem ciąży był lekki ból piersi. Po pierwszym poronieniu co chwilę sprawdzałam czy jeszcze bolą. Przestawały boleć i niestety u mnie ten objaw był złym znakiem. Natomiast dziewczyny piszą, że nie miały wcale bólu piersi lub raz miały potem nie i znów i wszystko było ok. Nie ma co się denerwować, tylko być dobrej myśli. Trzymam kciuki.
 
Ja miałam zanik ale później chyba między 8 a 9 tc , dodatkowo na domiar złego leżałam ze starszym na zapalenie płuc i nawet odwiedzin nie było z powodu korony , moja panika wtedy sięgała zenitu :( macalam się ciagle po cyckach jak jakaś napalona 😳 wróciło po paru dniach wraz z Mdłościami 😁
 
Ja zreszta do dziś mam bzika na punkcie ciąży i mimo ze czuje ruchy , bo już mam 21 tc to potrafię wmawiać sobie , ze coś jest nie tak 🥺 ale to przez schiza bo poprzednia poroniona , ale mi beta nie rosła , a u ciebie przyrost super wiec pewnie jest ok ! A swoją droga ja pierwsze objawy miałam później zdecydowanie gdzieś koło 6 tygodnia dopiero
 
Ja zreszta do dziś mam bzika na punkcie ciąży i mimo ze czuje ruchy , bo już mam 21 tc to potrafię wmawiać sobie , ze coś jest nie tak [emoji3064] ale to przez schiza bo poprzednia poroniona , ale mi beta nie rosła , a u ciebie przyrost super wiec pewnie jest ok ! A swoją droga ja pierwsze objawy miałam później zdecydowanie gdzieś koło 6 tygodnia dopiero
Ten rok będzie nasz! Ja poronilam w grudniu. Wtedy przyrost miałam 50 procent. Więc na początku jak zobaczyłam przyrosty to byłam dobrej myśli, ale dziś to trochę się śpielam :/
 
reklama
Swoją droga wszystkie moje koleżanki z otoczenia miały już poronienia , coś strasznego , z kim nie rozmawiam to przeżył poronienie 😔 co za czasy
 
Do góry