reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zanik bolu piersi w ciazy

reklama
Czesc, obecnie jestem w ciazy 4t 3d. Jestem juz po jednym poronieniu, wiec od poczatku biore acard, duphaston i luteine. Przyrosty bety mam powyzej 100 procent. Wczoraj rano jeszcze robilam bete i mialam przyrost ponad 115 procent a od wieczora znikal mi bol piersi. Wczesniej strasznie mnie bolaly, a teraz praktycznie wcale. Innych objawow nie mam. Czy ktoras z Was miala podobnie i na USG pojawilo sie bijace serducho?
Mnie długo nie bolały piersi
 
To jest 50 na 50. Ja w drugiej ciąży też miałam betę wysoka i piękny przyrost i niestety zanik objawów nie byl dobrym znakiem :( Ale u ciebie może być różnie więc nie ma się co nakrecac i myśleć na zapas
 
Mnie bolały tylko przy dotyku, i skończyło się dobrze ,nie miałam żadnych objawów ciąży. Zero wymiotow , bólu piersi itd urodziłam zdrowa coreczke, jedyne co to nie miałam pokarmu, ale Ty masz jeszcze dużo czasu aby się nagromadzil
A jakąś przyczynę braku pokarmu?
 
Hej. Po 2 latach starań udało mi się zajść w ciążę. Pewnie do tej pory nie miałam szczęścia do lekarzy. Zaszlam w ciążę po suplementacji acardem. Mam dodatnie ANA 1 160 , mutacje MTHFR 677C, PAI 1, FVR2 4070A, niedoczynność tarczycy. 8 lat temu urodziłam zdrowa córkę nie miałam żadnych problemów. Obecnie jestem pod opieką dobrych specjalistów. Biore acard, od kilku dni Neoparin 4000, euthyrox, Wit d3, Jod, podwójna dawkę kwasu foliowego. Dziś byłam na USG. Widać serduszko, ale ciążą mniejsza o tydzień niż wg miesiączki, tętno 54. Gin pociesza mnie ze może dopiero się rozkręca, dał mi duphaston 10 mg 3 razy dziennie. Miał ktoś podobnie? Ja już chyba przestaje wierzyć że się tym razem uda..... bol piersi praktycznie minął. Ma ktoś podobne doświadczenia? Myślicie że jest jeszcze nadzieja? Co robić? Kolejna wizyta za tydzień....
 
reklama
Czesc, obecnie jestem w ciazy 4t 3d. Jestem juz po jednym poronieniu, wiec od poczatku biore acard, duphaston i luteine. Przyrosty bety mam powyzej 100 procent. Wczoraj rano jeszcze robilam bete i mialam przyrost ponad 115 procent a od wieczora znikal mi bol piersi. Wczesniej strasznie mnie bolaly, a teraz praktycznie wcale. Innych objawow nie mam. Czy ktoras z Was miala podobnie i na USG pojawilo sie bijace serducho?
Hej, ja przy pierwszej ciąży miałam bóle od momentu dni plodnych, aż do 6 tc wtedy ustapily bóle, widziałam i słyszałam serduszko. Niestety w 11tc przestało bic. Tak naprawdę w obu ciążach nie miałam objawów typowych jak np mdłości czy coś. Po prostu nie przyszla @.
Nie nakręcaj się, jeśli beta rośnie to jest najważniejsze. Trzymam kciuki za spokojną ciążę i szczęśliwe rozwiązanie 😍
 
Do góry