reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zanik bolu piersi w ciazy

Swoją droga wszystkie moje koleżanki z otoczenia miały już poronienia , coś strasznego , z kim nie rozmawiam to przeżył poronienie 😔 co za czasy
Coraz więcej tych tragedii, sama mam dwie straty za sobą i nie mogę zajść w kolejną ciążę, mimo wszystkich dobrych wyników.
W moim otoczeniu jak się okazało, to większość miała jedna lub więcej strat..
 
reklama
Raczej nikogo nie pocieszę, ale u mnie jak przestały boleć piersi to trochę ponad tydzień później było już po wszystkim. Nie ma reguły.
 
Hej, właśnie jestem po usg. Serduszko jest i bije prawidłowo. Ginekolog sprawdzał moje piesi i stwierdził, że są pełniejsze. Od czasu do czasu mnie bolą, ale to nie jest taki ból jak w terminie spodziewanej miesiączki. Od 6 tyg doszły też delikatne mdłości. Mam nadzieję, że teraz będzie dobrze, bo ta poprzednia ciąża była zupełnie inna. Wtedy częściej bolał mnie brzuch, miałam słaba betę, a serce płodu biło ok 50/60 uderzeń.
 
Hej, właśnie jestem po usg. Serduszko jest i bije prawidłowo. Ginekolog sprawdzał moje piesi i stwierdził, że są pełniejsze. Od czasu do czasu mnie bolą, ale to nie jest taki ból jak w terminie spodziewanej miesiączki. Od 6 tyg doszły też delikatne mdłości. Mam nadzieję, że teraz będzie dobrze, bo ta poprzednia ciąża była zupełnie inna. Wtedy częściej bolał mnie brzuch, miałam słaba betę, a serce płodu biło ok 50/60 uderzeń.
Hej,
I jak sytuacja się rozwinęła? Jestem teraz w podobnej sytuacji i panikuję.
Mam nadzieję że u Ciebie wszystko dobrze !
 
Hej, ja przy pierwszej ciąży miałam bóle od momentu dni plodnych, aż do 6 tc wtedy ustapily bóle, widziałam i słyszałam serduszko. Niestety w 11tc przestało bic. Tak naprawdę w obu ciążach nie miałam objawów typowych jak np mdłości czy coś. Po prostu nie przyszla @.
Nie nakręcaj się, jeśli beta rośnie to jest najważniejsze. Trzymam kciuki za spokojną ciążę i szczęśliwe rozwiązanie 😍
Jest zakaz sluchania tetna. Doswiadczenia na zwierzetach pokazuja że doppler uszkadza i zabija zarodki.
 
Hej. Jestem po jednym poronieniu w 6tc Miałam ból w piersiach I za 4 dni było po wszystkim. Teraz jestem w drugiej ciąży w 7t I znowu bardzo bolały mnie piersi, aż do wczoraj. Dziś przestały jak ręką odjął.... Nie mówię tu, że kogoś nie bolały wcale tylko bolały bardzo, A nagle przestały całkowicie. Czy to oznacza koniec? Co robić jak jestem teraz na izolacji do 5tego. :/
 
Hej. Jestem po jednym poronieniu w 6tc Miałam ból w piersiach I za 4 dni było po wszystkim. Teraz jestem w drugiej ciąży w 7t I znowu bardzo bolały mnie piersi, aż do wczoraj. Dziś przestały jak ręką odjął.... Nie mówię tu, że kogoś nie bolały wcale tylko bolały bardzo, A nagle przestały całkowicie. Czy to oznacza koniec? Co robić jak jestem teraz na izolacji do 5tego. :/
To o niczym nie świadczy. W ciąży różnie jest z objawami. Piersi bolą, potem nie i znów bolą. Każda kobieta i każda ciąża jest inna. Nie denerwuj się na zapas.
Ja po poronieniu też miałam schizy i ciągle sprawdzałam cycki, ale uwierz mi, to jest bardzo indywidualna sprawa. Są kobiet, które po poronieniu mają jeszcze bóle piersi.
 
reklama
Dokładnie. Spójrz na mój przypadek. Obecnie jestem w 39 tygodniu i jestem teraz tykająca bombą. W moim przypadku było tak, że raz piersi bolały, później przestawaly i znów bolały. Właściwie to miałam tak ze wszystkimi objawami. Pierwsze tygodnie były dla mnie straszne, bo raz się cieszyłam z ciąży, a później płakałam, że będzie tak samo jak w poprzedniej. Musisz być dobrej myśli, bo tym razem musi się udać.
 
Do góry