reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zanik bolu piersi w ciazy

Akurat wiem doskonale co to znaczy bo sama straciłam ciążę w 11tc. I też wiem co to znaczy mieć obawy i bać się wszystkiego zachodząc w kolejną ciążę.
Niemniej jednak też wiem, że nerwy nie są do niczego potrzebne i ogranicz je do minimum. Ciężko jest się na to wyłączyć, ale trzeba.
Wiem, nerwy w niczym nie pomagają.. w piątek mam wizytę u ginekologa, więc dowiem się wszystkiego. Jestem, mimo atakujących mnie czarnych scenariuszy, dobrej myśli. Nie chcę inaczej. A Tobie się udało po poronieniu zajść w ciążę?
 
reklama
Wiem, nerwy w niczym nie pomagają.. w piątek mam wizytę u ginekologa, więc dowiem się wszystkiego. Jestem, mimo atakujących mnie czarnych scenariuszy, dobrej myśli. Nie chcę inaczej. A Tobie się udało po poronieniu zajść w ciążę?
Dobre nastawienie to połowa sukcesu, będzie dobrze. I tak, w czerwcu zaszłam w ciążę i właśnie trzymam na rękach zdrową, dwumiesięczną córeczkę 😉
 
Jestem w 11 tc, w środę miałam krwiomocz, brązowe plamienia minimalne, nagły brak bólu gdzie wcześniej nie mogłam dotknąć z bólu, mdłości mi nagle delikatnie ustały. Na chwile obecna nie plamie, nie krawie. Była. W szpitalu i wszystko NIBY ok( nie wierze) - jestem po 3 poronieniach. Beta rosła ponad normę, ciąża idealna. Czy ja świruje już ?
 
Jestem w 11 tc, w środę miałam krwiomocz, brązowe plamienia minimalne, nagły brak bólu gdzie wcześniej nie mogłam dotknąć z bólu, mdłości mi nagle delikatnie ustały. Na chwile obecna nie plamie, nie krawie. Była. W szpitalu i wszystko NIBY ok( nie wierze) - jestem po 3 poronieniach. Beta rosła ponad normę, ciąża idealna. Czy ja świruje już ?
A nie wierzysz z jakiego powodu? Po co lekarz miałby kłamać?
 
Zbadał cie wtedy lekarz ? Jeżeli tak to cie nie okłamał, tylko na tamta chwile serce po pesotu biło.
Okey na tamta chwile, ale krawienie i plamienie mocne nie jest normalne, po badaniach genetycznych okazało się ze płód był z wada ogromna. Teraz niby jest okey, ale chciałabym mieć sprawdzone badania np, krwi i moczu i dokładne badanie usg. Ja pisze w czwartek po szpitalu ze byłam , a oni ze to jak powiedzieli Ok to Ok zapraszamy w poniedziałek na mocz. Gdzie już teraz nie mam krwiomoczu tylko podplamianie, brak objawów oraz ból kręgosłupa. Jak wychodze chociaż na 20 min to podplamiam , a jak leżę to jest Ok.
 
Okey na tamta chwile, ale krawienie i plamienie mocne nie jest normalne, po badaniach genetycznych okazało się ze płód był z wada ogromna. Teraz niby jest okey, ale chciałabym mieć sprawdzone badania np, krwi i moczu i dokładne badanie usg. Ja pisze w czwartek po szpitalu ze byłam , a oni ze to jak powiedzieli Ok to Ok zapraszamy w poniedziałek na mocz. Gdzie już teraz nie mam krwiomoczu tylko podplamianie, brak objawów oraz ból kręgosłupa. Jak wychodze chociaż na 20 min to podplamiam , a jak leżę to jest Ok.
Przykro mi, że cię to spotkało, ale lekarz nie ma z tym nic wspólnego. Przyczynę poronienia znasz i wiesz, że ciąża nie miałaby szansy się utrzymać.
Czemu nie zrobiłaś badania moczu w labo prywatnie? To koszt raptem 10-12zl a wiedziałabyś o co chodziło.
 
reklama
Sprawa się dziś wyjaśniła. Pani Doktor w szpitalu nie widziała guzka który pęknąć w macicy przy dzidzi. Dostałam antybiotyk jednodniowy by oczyści się z tego. Także-
Szpital nie widział, ale szczęście ze mój Lekarz zauważył :)
 
Do góry