reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zanik laktacji w jedej piersi

witam dziewczyny!ja taki nocny marek;)ale nakarmiłam Niki i coś niemoge spać,moja Niki jejt jeszcze karmiona piersią,ale też uparła się i pije tylko już od jakiś 2tygodni tylko z prawej piersi lewej niechce,nawet jak kąbinuje i próbuje ją w nocy oszukać jak podkładam lewą to ona kuma oco chodzi i niemam wyjscia musi być ta prawa pierś:tak:więc znią niewalcze bo biedna teraz źle znosi okres ząbkowania:-(ale co mnie niepokoi niki pije z piersi tylko 5 minut i dłużej niechce sama odsówa się od piersi,a mnie to martwi bo niewiem czy Niki nieje zamało?!co wy otym myślicie?bo mi się wydaje,że moze poprostu teraz jej tyle wystarcza,sama niewiem,jak bylismy u lekarki15stycznia to ważyła 8200 a ma72cm teraz waży zapewne więcej,prosze powiedźcie czy to jej krótkie picie z piersi jest normalne czy jednak ,mam powody do niepokioju?życze wszystkim dobrej i przespanej nocki i czekam z niecierpliwością na wiadomości odwas!:-)
 
reklama
Mój Synuś ma 11 m-c i tez tak od około 5 miesiecy je tylko z prawej piersi ,z lewej mu pokarm juz nie smakuje i nie martwie sie tym , ciesze sie ze wogóle chce jeść z piersi. A jak przestane karmic to pewnie wielkość sie wyrówna bo jak mały wieczorem sie naje to wiedze ze wielkośc jest prawie taka sama
 
Dziewczyny a wszystkie jesteście pewne, że ssie z jednej piersi, bo w drugiej nie ma pokarmu? Znajomej synek ssał jedną pierś, bo miał przykurcz mięśnia i w drugą stronę niewygodnie mu było głowę przekręcać.
ale co mnie niepokoi niki pije z piersi tylko 5 minut i dłużej niechce sama odsówa się od piersi,a mnie to martwi bo niewiem czy Niki nieje zamało?!co wy otym myślicie?bo mi się wydaje,że moze poprostu teraz jej tyle wystarcza,sama niewiem,jak bylismy u lekarki15stycznia to ważyła 8200 a ma72cm teraz waży zapewne więcej,prosze powiedźcie czy to jej krótkie picie z piersi jest normalne czy jednak ,mam powody do niepokioju?życze wszystkim dobrej i przespanej nocki i czekam z niecierpliwością na wiadomości odwas!:-)
Mój synek też pił przez 5 minut. Wagę miał średnią.
 
Do góry