reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zanik objawów ciąży

Xwikxx

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Maj 2020
Postów
44
Jestem w 8tc i od 6 TC miałam mdłości odrzuciło mnie od kawy. Teraz w 8tc zero mdłości, kawa już mi też smakuje zero objawów które miałam dotychczas jedynie piersi dalej bolą przy dotyku. Martwię się czy coś może być nie tak . Miała któraś z was podobnie ?
 
reklama
Jestem w 8tc i od 6 TC miałam mdłości odrzuciło mnie od kawy. Teraz w 8tc zero mdłości, kawa już mi też smakuje zero objawów które miałam dotychczas jedynie piersi dalej bolą przy dotyku. Martwię się czy coś może być nie tak . Miała któraś z was podobnie ?
Hej. Objawy ciążowe nie świadczą o dobrze bądź źle rozwijającej się ciąży. :) ja miałam tak w każdej ciąży.. Raz bolały piersi np później znowu przestawały. Później znowu bolały. W jeden dzień jadłam wszystko w drugi nie byłam w stanie nic zjeść :) im bliżej 12tyg tym objawy będą coraz słabsze ;)
Ale jeżeli masz się zadręczać i martwić udaj się do lekarza :) ciąża wymaga od nas duzoo cierpliwości.. Uwierz mi że na każdym kroku znajdziemy powód do zmartwień.. Ważne by nie dać się zwariować. A okres ciąży wspominać wyjątkowo a nie jako okres gdzie człowiek by oszalał ;p
 
Witaj, ja tez na początku bardzo się martwiłam jak nie odczuwałam większych objawów ciążowych. Na samym początku ciazy miałam mdłości i trwało to kilka dni, to było chwile po tym jak zrobiłam test, z rożnym natężeniem, później przeszło i zdarzało sie sporadycznie bardzo. Później nie odczuwałam za bardzo, ze jestem w ciazy. Pierwszą ciąże straciłam i wtedy przestały mnie bolec piersi, za to w drugiej, która teraz rozwija się dobrze, piersi prawie wcale mnie nie bolały, przez to, co chwila bałam się, ze tym razem tez będzie podobny scenariusz, ale tak się nie stało, to tylko pokazuje, ze nie ma co się sugerować objawami, bo nie mamy na to wpływu, chociaż wiem, jak to jest, bo tez ciagle wszystko analizowałam z obawy o stratę. Myśle, ze nie masz się czym przejmować, bo to ze lepiej się czujesz obecnie, nie świadczy o tym, ze coś jest nie tak. Może po prostu będziesz dobrze znosić ciąże i jej tak nie odczuwać, czego Ci bardzo życzę. Sama z własnego doświadczenia wiem, ze gorsze jest takie zamartwianie się, często niepotrzebnie. Chociaż oczywiście jeśli bardzo Cię to niepokoi, to przejdź się do lekarza by się uspokoić. Pozdrawiam.
 
Witaj, ja tez na początku bardzo się martwiłam jak nie odczuwałam większych objawów ciążowych. Na samym początku ciazy miałam mdłości i trwało to kilka dni, to było chwile po tym jak zrobiłam test, z rożnym natężeniem, później przeszło i zdarzało sie sporadycznie bardzo. Później nie odczuwałam za bardzo, ze jestem w ciazy. Pierwszą ciąże straciłam i wtedy przestały mnie bolec piersi, za to w drugiej, która teraz rozwija się dobrze, piersi prawie wcale mnie nie bolały, przez to, co chwila bałam się, ze tym razem tez będzie podobny scenariusz, ale tak się nie stało, to tylko pokazuje, ze nie ma co się sugerować objawami, bo nie mamy na to wpływu, chociaż wiem, jak to jest, bo tez ciagle wszystko analizowałam z obawy o stratę. Myśle, ze nie masz się czym przejmować, bo to ze lepiej się czujesz obecnie, nie świadczy o tym, ze coś jest nie tak. Może po prostu będziesz dobrze znosić ciąże i jej tak nie odczuwać, czego Ci bardzo życzę. Sama z własnego doświadczenia wiem, ze gorsze jest takie zamartwianie się, często niepotrzebnie. Chociaż oczywiście jeśli bardzo Cię to niepokoi, to przejdź się do lekarza by się uspokoić. Pozdrawiam.
Do lekarza idę pod koniec tygodnia. Nie chcę się stresować za bardzo bo to też nie dobrze wpływa na dziecko trochę mnie to zmartwiło bo w pierwszej ciąży było całkiem inaczej mdłości i wymioty miałam od 5 do 18tc cały czas . A na poprzedniej wizycie byłam w 5+5tc i jeszcze nie było serduszka więc mam nadzieję że wszystko będzie dobrze ☺️
 
Do lekarza idę pod koniec tygodnia. Nie chcę się stresować za bardzo bo to też nie dobrze wpływa na dziecko trochę mnie to zmartwiło bo w pierwszej ciąży było całkiem inaczej mdłości i wymioty miałam od 5 do 18tc cały czas . A na poprzedniej wizycie byłam w 5+5tc i jeszcze nie było serduszka więc mam nadzieję że wszystko będzie dobrze ☺️
 
Jestem w 8tc i od 6 TC miałam mdłości odrzuciło mnie od kawy. Teraz w 8tc zero mdłości, kawa już mi też smakuje zero objawów które miałam dotychczas jedynie piersi dalej bolą przy dotyku. Martwię się czy coś może być nie tak . Miała któraś z was podobnie ?
Nie denerwuj się bo to nie pomaga 😉 Ja też się martwiłam bo pierwszą ciążę miałam książkową (to znaczy każdy możliwy objaw 😅, rzygałam jak kot) I byłam pewna że w drugiej będzie to samo. A tu niespodzianka, całą ciążę nic oprócz bólu piersi od czasu do czasu 😉 Tak więc co ciąża to inna. Ciesz się, że nie wisisz nad kiblem! 😄😄 Jeśli na wizytach będzie wszystko okej to nie masz się czym martwić tylko cieszyć że czujesz się dobrze 🙂🙂
 
Nie denerwuj się bo to nie pomaga 😉 Ja też się martwiłam bo pierwszą ciążę miałam książkową (to znaczy każdy możliwy objaw 😅, rzygałam jak kot) I byłam pewna że w drugiej będzie to samo. A tu niespodzianka, całą ciążę nic oprócz bólu piersi od czasu do czasu 😉 Tak więc co ciąża to inna. Ciesz się, że nie wisisz nad kiblem! 😄😄 Jeśli na wizytach będzie wszystko okej to nie masz się czym martwić tylko cieszyć że czujesz się dobrze 🙂🙂
Jak u lekarza będzie wszystko dobrze to na pewno się będę cieszyć 😁
Bo pierwszej ciąży do 5 miesiąca nie wspominam dobrze 😂 nie mogłam nawet lodówki otworzyć bo zaraz leciałam 🤮🤣
 
Ja w swoich pierwszych dwóch ciążach czułam się fantastycznie i mogłabym „góry przenosić” 😊 w obydwóch zwymiotowalam po razie. Nawet nie pamietam zeby bolały mnie piersi. W drugiej wiem ze na początku drugiego trymestru bardzo bolała mnie miednica. Trzecia była biochemiczna, wyłapana ze względu na plamienie implantacyjne i od tego momentu byłam bardzo wzdeta… w czwartej zorientowałam się tydzień po spodziewanej @ poniewaz męczyły mnie mdłości. Na wizycie kontrolnej w 10 tc okazało się ze serduszko stanęło w 8tc i fakt czułam się od 2 tygodni może trochę lepiej, ale charakterystycznym objawem mojego poronienia były już nie tak częste wizyty w toalecie… reszta trochę lepiej, ale zupełnie nie spodziewałam się ze to już po mojej ciąży. Moja kolezanka miała taka samo… również poronienie chybione w 13 tc, a smaki i objawy ciążowe utrzymywały jej się normalnie. Także nie ma reguły. Nie zamartwiaj się na zapas. Będzie dobrze 😊
 
Hej. U mnie jak przyszedł 8tc objawy zniknęły. Oczywiście wystraszyłam się ale na szczęście miałam wizytę u swojego ginekologa za 2 dni. Poszłam na USG i zobaczyłam piękny zarodek i serduszko, a objawów dalej nie mam ☺️ najważniejsze to się nie stresować ☺️
 
reklama
Hej. U mnie jak przyszedł 8tc objawy zniknęły. Oczywiście wystraszyłam się ale na szczęście miałam wizytę u swojego ginekologa za 2 dni. Poszłam na USG i zobaczyłam piękny zarodek i serduszko, a objawów dalej nie mam ☺️ najważniejsze to się nie stresować ☺️
Dzisiaj byłam u lekarza 9 tc wszystko w porządku serduszko też pięknie bije.
Teraz nic tylko się cieszyć że mdłości już nie męczą 😃
 
Do góry