reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zap oskrzeli a paskudny katar

Taki paskudny katar to może z zatok? Propolis faktycznie pomaga, działa przeciwbakteryjnie, ja na przykład na taki paskudny katar używam apicold propo do nosa, ale niestety nie pamietam od jakiego jest wieku, zapytaj może w aptece.
Wlasnie sprawdzalam, od 4 roku zycia. Ale przy najblizszej wizycie u lekarza spytam czy może byc stosowany u malego. Lekarze czasem przepusuja cos dzieciom a pozniej ja czytajac ulotke mam metlik w głowie czy podac bo przepisal lekarz czy nie bo nie ma skonczonego przedzialu wiekowego. Ostatnio mieliśmy taki przypadek z syropem pulneo (wycofanego zreszta na ta chwile) nasza pulmonolog kazala kupic dla malego kilka mies temu jak "cos go lapalo" ale lekarka w przychodni stanowczo zakazala mu go podac, bo zreszta jak byk pisze nie podawac dzieciom ktore nie ukonczyly 2 lat. U nas jest juz ok, katar calkiem zniknal. Wtedy musial go rozbic antybiotyk ze tak zacAl splywac.
 
reklama
nie dawałabym propolisu maluchowi, bo może bardzo uczulić. U nas przepisują higienę noska, inhalacje z soli, nebudose hialuronic, isonasin do płukania i odciągać. Pomyśl może o oczyszczaczu powietrza?
 
Wlasnie sprawdzalam, od 4 roku zycia. Ale przy najblizszej wizycie u lekarza spytam czy może byc stosowany u malego. Lekarze czasem przepusuja cos dzieciom a pozniej ja czytajac ulotke mam metlik w głowie czy podac bo przepisal lekarz czy nie bo nie ma skonczonego przedzialu wiekowego. Ostatnio mieliśmy taki przypadek z syropem pulneo (wycofanego zreszta na ta chwile) nasza pulmonolog kazala kupic dla malego kilka mies temu jak "cos go lapalo" ale lekarka w przychodni stanowczo zakazala mu go podac, bo zreszta jak byk pisze nie podawac dzieciom ktore nie ukonczyly 2 lat. U nas jest juz ok, katar calkiem zniknal. Wtedy musial go rozbic antybiotyk ze tak zacAl splywac.
Na nosek ostatnio lekarz przepisala mojemu roczniakowi Ectorhin. Świetna sprawa. Szybko wysusza nosek. Spray jest na bazie wody morskiej i ektoiny. Stosuje się go przy roznego rodzaju niezytow nosa i zatokach można nim pryskac kilka razy dziennie.
 
Do góry