reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapalenie mieszka włosowego w ciazy

Gannka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Sierpień 2018
Postów
404
Cześć! Potrzebuję pomocy! Użyłam maszynki która wcześniej raz użyłam w szpitalu do ogolenia nóg i tak sobie je podraznilam że mam okropna wysypke z przodu na prawie całych nogach, która swędzi :( pewnie to zapalenie mieszka wlosowatego. Mama była u lekarza pokazała zdjęcia (bo niestety mam ciążę leżąca) i powiedział że w ciąży nie może mi przepisać żadnych maści z antybiotykiem, w aptece dali jakiś krem, ale zbytnio nic nie daje. W poniedziałek mam wizytę u ginekolog więc też zapytam co z tym robić. Strasznie się boję żeby to dziecku nie zaszkodziło. Krostki i plamy są okropne.... Może ktoś miał wie jak się tego pozbyć?
 
reklama
Ja mam bardzo delikatną skórę i w takich przypadkach smaruję Panthenilem takim w sprayu jak na oparzenia , bardzo szybko regeneruje naskórek, już na następny dzień skóra nie piecze i wszystko się goi. Na opakowaniu nie ma nic o przeciwwskazaniach, ja w ciąży też go stosowałam.
 
Do góry