reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zapalenie oskrzeli i zapalenie zatok u dziecka

sara2006

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Styczeń 2007
Postów
49
Miasto
Kraków
Witam od poniedziałku mielismy gorączke i kaszel i mega katar. Poszłam z córka do lekarza w poniedziałek dał Flawamed,Nurofen,do nosa krople i Ceruvit. Bo lekarka stwierdziła ze zapalenie krtani. i powiedziała ze jezeli goraczka bedzie dopiątku to przychodzicie i dajemy antybiotyk. I tak siedzieliśmy na tym do wczoraj goraczka nadal sie utrzymywała kaszel stał sie mokry katar juz troche przeszedł tylko. I poszłam do niej wczoraj i mowie ze goraczka dalej jest i kaszel straszny bo jak kaszle to sie trzyma za klatke i mowi ze ja boli. zbadała ja i mowi : w oskrzelach czysto i katar ropny bakteryjny z zatok leci po tylnej stronie gardła. Dała Amoksiklaw 140 2x5ml. Deflegmin krople 3x20 kropli, Dicoflor 30.To ma brać do czwartku. I kazała zrobić badanie moczu we wtroek bo jeszcze córke pecherz bolał. i teraz moje pytania :
1. czy ten antybiotyk pomoze na to wszystko ?
2. czy mam córce robić wymaz ?
3. od czego moze ten pecherz bolec ja ??
4. i co oznacza ten katar i czy moze dojsc do zapalenia zatok ??
 
reklama
Do góry