reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Zapalenie pęcherza? Bez posiewu, antybiotyk monural

chucherko

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2017
Postów
623
Rozwiązania
0
Jestem w 29tc i w dwóch ostatnich badaniach moczu wczorajszym i sprzed miesiąca liczne bakterie w moczu, dość liczne pasma śluzu i leukocyty 5-10. Ostatnio posiew czysty, teraz lekarka gin kazała mi brać antybiotyk na noc, do picia monural. Czy to normalne?
 
reklama

Clarien

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Marzec 2017
Postów
177
Rozwiązania
3
Ja bym powtòrzyła posiew. A czy masz objawy zapalenia? Powtorz i posiew i badanie ogolne moczu.zachowujac maksimum sterylności przy pobieraniu pròbki.
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry