reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapalenie pecherza, blagam o pomoc!!

Dla mnie najlepszym środkiem na zapalenia pęcherza była zawsze furagina, te tabletki kosztują kilka złotych, a działają bardzo szybko i skutecznie. Do tego warto pić herbatę z żurawiną.
 
reklama
Dla mnie najlepszym środkiem na zapalenia pęcherza była zawsze furagina, te tabletki kosztują kilka złotych, a działają bardzo szybko i skutecznie. Do tego warto pić herbatę z żurawiną.
Bardzo dobra jet urofuragina max, mi po tych tabletkach, po 7 dniowej kuracji już zapalenie nie wróciło i mam nadzieję, że nie wróci :)
 
Ostatnio pierwszy raz w życiu miałam zapalenie pechęrza - masakra, ból ogromny! Postanowilam umówić wizytę domową z lekarzem rodzinnym przez aplikację lekarzObok. Pani Doktor dotarła do mnie w niecałą 1 h. Zapisała mi urofuraginę max, poleciła pić dużo wody i zrobić nasiadówkę z rumianku.
 
Przede wszystkim to trzeba uważać. Bo właśnie można nawet na basenie złapać te bakterie. Niestety... Higiena to podstawa ;) Ale rzeczywiście, jak już zachorujesz na zapalenie pęcherza to te tabletki pomogą. Najlepiej brać codziennie jedną do końca listka, tam chyba jest 10 z tego co pamiętam.
 
Z zapaleniem pęcherza nie zawsze trzeba iść na izbę przyjęć. Jeśli dziecko skończyło 15 lat to spokojnie można mu podać urofuraginum max.
 
Wiele razy doświadczyłam zapalenia pęcherza i powiem że mi pomagała tylko żurawina, w tabletkach i picie naparu zurawiny oraz picie duzej ilosci wody mineralnej (min 2 litry dziennie) aby wszelkie bakterie wyplukać. Po prostu zapalenie trzeba "wysiusiać".
 
reklama
Do góry