reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapalenie pęcherza

Dołączył(a)
2 Marzec 2022
Postów
7
Drogie mamy , dostałam zapalenie pęcherza. Jestem w czwartym miesiącu ciąży. Kupiłam w aptece Urosept , czy możecie mi powiedzieć jak mam go brać i jak długo ? Napisane jest że 3x po 2 tabletki . Nie chce przecholowac z tymi tabletkami a bardzo chcę żeby ból przeszedł. Położna odesłała mnie z kwitkiem :/ więc myślę , że Wy mi pomożecie
Bardzo dziękuję :)
 
reklama
Drogie mamy , dostałam zapalenie pęcherza. Jestem w czwartym miesiącu ciąży. Kupiłam w aptece Urosept , czy możecie mi powiedzieć jak mam go brać i jak długo ? Napisane jest że 3x po 2 tabletki . Nie chce przecholowac z tymi tabletkami a bardzo chcę żeby ból przeszedł. Położna odesłała mnie z kwitkiem :/ więc myślę , że Wy mi pomożecie
Bardzo dziękuję :)
Ja brałam w ciąży 3x2 do końca opakowania (tak zalecił ginekolog), ale polecam ci zrobić badanie moczu, bo jak się okaże, że masz dużo bakterii, to sam urosept nie da rady i będziesz musiała włączyć antybiotyk.
 
Miejmy nadzieję, że mi przejdzie a jak nie to od razu idę do ginekologa , nie będę zwlekać . Dam sobie parę dni i jeśli nie zauwaze poprawy to wsiadam w autko i jadę gdzie trzeba
 
Miejmy nadzieję, że mi przejdzie a jak nie to od razu idę do ginekologa , nie będę zwlekać . Dam sobie parę dni i jeśli nie zauwaze poprawy to wsiadam w autko i jadę gdzie trzeba
Polecam jeszcze żurawinę i dużo, dużo płynów, żeby to wypłukać. Zanim pojedziesz do gina i tak zrób sobie podstawowe badanie moczu. Nawet prywatnie, to koszt może 10 zł.
 
Sok z żurawiny mam bo też kupiłam ale nie wiem ile tego pić . Wypiłam pół szklanki dzisiaj i nie wiem czy jeszcze czy starczy
 
Polecam herbatkę z herbapolu żurawina. Ja brałam 3*2 i za każdym razem witaminę C. Jak będziesz robiła badanie moczu to od razu zrób posiew bo potem szkoda czasu. Zdrówka 🙂
 
Mi pomagał żuravit tabletki, tam jest 100% zurawiny. Jeśli nie chcesz od razu dzwonić do gin to ja bym teraz poszła chociaż na badanie moczu ogólne i na posiew. Nie są to jakieś bardzo drogie badania a przynajmniej w razie czego od razu dasz lekarzowi wyniki. Niestety ciąża to taki stan ze trzeba reagować bardzo szybko z wszelkimi infekcjami.
 
Cześć dziewczyny ;) jestem w 7 tc i dziś jak na złość przypaletało mi się zapalenie pęcherza. Ból przy oddawaniu moczu i takie jakby kłucie jakby ktoś mi igle wbijał do tego lekko czuje jajnik. Piłam dziś dużo wody z cytryna i żurawinę, trochę pomogło. Jutro ode na badania i do ginekologa czy z dzieckiem wszystko Ok a tak bardzo się boje bo już jestem po 1 poronieniu a na ta ciaze czekaliśmy 2 lata. Powiedzcie mi czy wy tez tak miałyście ? Za bardzo panikuje ?
 
reklama
Do góry